Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nagyobb plázákban lévő...

A nagyobb plázákban lévő üzletekben mint pl C&A, Bershka lehet Euroval meg Dollárral is fizetni?

Figyelt kérdés
Ha nem tudnátok olyan üzleteket ajánlani ahol lehet leginkább dollárral?

2012. aug. 29. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Euroval a legtöbb helyen tudsz fizetni, de dollárral tuti nem.
2012. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kár, ezt mondjuk nem nagyon értem, ok Eu tagállam vagyunk, de azért egyenlőre nem tartozunk az eurozónához, azt is elfogadom, hogy még így is elvileg hivatalos fizetőeszköz az euro, de azért a dollár csak a világ egyik legstabilabb valutája igazán elfogadhatnák azt is... dollár szerintem még 150 év múlva is lesz euro meg...
2012. aug. 29. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért akarsz azzal fizetni, de én nem ajánlom. Az átváltási árfolyam messze a tényleges árfolyam alatt van. Akár több tucat forinttal is kevesebbért számolnak be egy eurót, mint amennyit valójában ér. Pár ezres termékek esetén jelentősebb összeg is lehet ez. Hidd el, ma ez nem arról szól, hogy tényleg tudj euróval fizetni, hanem a lehúzásról.
2012. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem euroval akarok fizetni, hanem dollárral és azért mert dollárban kapom a pénzt a szüleimtől, ha meg beváltom előtte akkor többet vesztek rajta mintha eleve azzal fizetném ki(ha ugye lehetne)...
2012. aug. 30. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyeni problema. Tessek tudomasul venni, hogy Magyarorszagon a forint a hivatalos fizetoeszkoz. Ennyi erovel lehetne mondjuk roman lej-jel is fizetni, mert az meg szomszedos allam...

Tessek a szuloknel reklamalni, hogy miert nem forintban fizetnek...

2012. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!