Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csajok, mit szoktatok magatokk...

Csajok, mit szoktatok magatokkal vinni buliba? Elfér zsebben, vagy kisebb/nagyobb táskába teszitek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én szeretek felkészülni egy-két aprósággal. Próbálok mindent egy kicsi táskába belegyömöszölni. De engem rohadtul zavarni szokott, hogy rajtam van a táska. Ha keresztbe átvetős, akkor az, hogy tánc közben ide-oda ugrál, ha kicsi válltáska, az meg lecsúszhat.

Én ezeket szoktam általában magammal vinni: miniparfüm, egy tizes zsepi, rágó, ajakápoló, mini tükör, bérlet, pénz, igazolvány, telefon, (esetleg dohányáru ha épp olyan korszakom van + öngyújtó).

Zsebbe pakolnék a legszívesebben, de hát az nem minden ruhán van és nem is férne el benne minden.


2012. aug. 22. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én viszek táskát és a fontosabb cuccot (pénz, igazolvány, teló), megy a zsebekbe a többit lerakom ruhatárba)


Amit vinni szoktam: kulcs, igazolvány, pénz, szőlőzsír (télen)

2012. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is mindig viszek magammal táskát engem is zavarni szokott...de mondjuk az is zavarna ha a zsebeim tele lennének tömve cuccokkal :)
2012. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én is mindig viszek..és elég idegesítő tényleg mikor ugrálogk és a táska meg össze vissza baszkolódik..de sajna muszáj mert a zsebben azért nem férnének el a cuccaim:D
2012. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pénz, zsepi, rúzs, ami épp rajtam van és igazolvány. pici. vállon átvetős táskában szoktam vinni. régebben zsebben tartottam mindent, de egyszer sikerült kirántani a pénzt az igazolvánnyal együtt. hiányzott az a kétezres az este folyamán:P
2012. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt zsebből könnyű kirántani/ellopni, másrészt én szeretek öltözködni, és szerintem az öltözékek szerves részei a kiegészítők is, mint pl. a táska. :)


Mindig van nálam, persze ezek a kicsi válltáskák vagy clutchok (borítéktáskák), amikbe épp csak pénz, telefon, zsepi, és "SOS-sminkkészlet" fér bele. Én leadom a ruhatárban, nincs belőle gond, kicsi pénzt tartok magamnál a fogyasztásokra, meg telefont, de ennyi. A többire vigyáz az, akinek ez a dolga. :)

2012. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel gyalogtávolságban lakom, csak személyi a kabátban, amit leadok :D Így tuti nem lopnak el semmit, hacsak a ruhatárból nem a kabátomat a személyimmel együtt, de azt meg túlélem, nem drága kabátot veszek fel ilyenkor. :D
2017. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Övtáska? Abban jól elfér a telo,pénz,zsepi és mondjuk rúzs
2022. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!