Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a németekről...

Mi a véleményetek a németekről? Hogy viszonyulnátok egy félig német lányhoz, akit nem rég ismertetek meg? Vannak előítéleteitek velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Német származású vagyok, így jó a véleményem. :D
2012. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is német származású vagyok.

Tudom, hogy milyenek a németek, úgyhogy maximum pozitív előítéleteim lehetnek.

2012. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)) Leírnátok bővebben, hogy mire gondoltok?!:D Mmint, hogy milyen pozitívumokra?:))
2012. aug. 30. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Nincsenek előítéleteim.

Azt nem szeretem bennük hogy a kutyákat bent tartják a lakásban és még akkor is ott mászkálnak szabadon ha van náluk valaki.

Dolgoztam németeknél. Félek a kutyáktól de nem tudok németül hogy ezt mondtam volna nekik.

Kézzel-lábbal mutogatott akkor értettük meg hogy mit szeretne. Akik itt laknak a falunkba németek azok nem tudnak magyarul csak 1-2 szót.


Vannak a környéken svábok akik ugyebár német származásúak. Ők tudnak magyarul.

Rájuk a spórolás a jellemző. Dolgoznak is rendesen de a pénzt rakosgatják félre.

2012. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!