Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek történtek már éjszaka,...

Veletek történtek már éjszaka, alvás közben furcsa, megmagyarázhatatlan dolgok? Ha történtek mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Furcsa dolgok történtek (pl. alvásparalízis), megmagyarázhatatlanok nem.
2012. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A megmagyarázhatatlan szót inkább vegyétek úgy hogy nem írtam oda. Felesleges a kérdésbe az.
2012. aug. 30. 23:12
 3/6 anonim válasza:

Felébredtem az éjszaka kellős közepén.

A homlokom verejtékezett, és rázott a hideg.

Fogalmam sem volt, hogy mire riadtam fel, hisz mostanában elég mélyen szoktam aludni!


Furcsa...


Aztán mikor megkordult a belem tudtam, hogy ez nem tréfa!

Ijedtemben sürgősen kiszaladtam a slozira!

Azt az éjszakát a mellék helységben töltöttem.

Úgy féltem, hogy többször is bekövetkezik az ominózus eset!


Ez boszorkányság!

Az azt megelőző étkezéskor nem ettem olyat, ami ilyen heves indulatokat kellet, hogy kiváltson belőlem!

Szóval ez elég furcsa dolog volt! De szerencsére reggelre elmúlt a hasmenésem!

2012. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

aha!

Bnőimmel aludtam egyszer csak felültem es elkeztem a parnamat lobalni h tegyék el, mert akkor hnapra nem lesz meg :'D

(ezekre persze nem emlekszem csak elmeseltek)

2012. aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Párom egyszer felkelt az éjszaka közepén,hogy beszélni szeretne velem. Felkelek/lök én is és ő erre visszafekszik aludni.


Hajnalban felébredek,tudom h 7kor kelni kel mert indul a vonatunk haza s még reggelizni kell. Hajnalban keltem a párom hogy ébredjen mert elmegy a vonatunk,de ezt 1 órán keresztül.Nem találtam telefonját hogy megnézzem az időt.Ő ugyanezt álmodta hogy keltem.


Párom anyukája mesélte hogy kb 5 évesen a párom kiment a konyhába és elmosogatta a tiszta edényeket.


Volt olyan is hogy nem tudom hogy de 1szer a szüleim ágyában keltem reggel.

Másik alkalommal meg leestem az ágyról és alattam is meg rajtam is volt takaró..


Szóval volt pár eset..27l

2012. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állítólag gyakran beszélek és néha fura dolgokat művelek álmomban, de ezekből én semmit sem veszek észre. El kell menni alvásvizsgálatra, ha ilyen bajod van. A háziorvos ír beutalót.
2012. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!