Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elgondolkodtató hogy a Mikulás...

Elgondolkodtató hogy a Mikulás valóban létezik. Furcsa éjszaka volt. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Az elmúlt éjjel igen csak elrontotta a gyomromat és kijárkáltam WC-re. Miközben kimentem furcsa zajokra lettem figyelmes, elrejtőztem hát, és láttam hogy egy piros ruhás személy mászkál a lakásban, az utcáról közben nyerítést hallottam. Őszintén megmondom elsápadtam, majd idegemben újra ráültem a WC-re. Mikor kijöttem ugyanez történt. A piros ruhás alak lent mászkált a földszinten és a szekrényünkből pakolt kifelé egy zsákba, majd vissza. Rettegtem, de az alak eltünt, reggel nem mertem megemlíteni, de édesanyám összemart apámmal hogy rengeteg mosatlan volt a konyhában reggelre.
2011. dec. 6. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a fantaziad nagy. Elöfordulhat az is hogy alvajaro vagy de az is gond lehet hogy ha sokat eszel mert ilyenkor borzaszto baromsagokrol almodik az ember. Nem letezik az egeböl jött telapo de ha te kiskoru vagy ezt a gondolatod nem akarom elrontani akkor a szamodra letezö emberröl beszelünk:)
2011. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zkriszti3 ***** válasza:
A finnek kipakolták a lakásodat ? Vagy te egy manó vagy,és az általad elkészített játékokat szedte össze a Mikulás,majd megvacsorázott.
2011. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívj rendőrt, vegyenek ujjlenyomatot és vessék össze az országban tartózkodó Joulopukki-val.
2011. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát az biztos hogy nem a Mikulás volt. Ha úgy nézzük akkor a Mikulásnak kb. 0,001 másodperce van arra hogy ott haggya az ajándékot és elmennyen. Esélytelen. Nah meg ha kajált is volna akárcsak 2 db szaloncukrot és ezt minden házban megtette volna több milliós lett volna a testsúlya. Úgy hogy nem hinném :)
2011. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!