Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Németh Zoltán (Plazma) valakin...

Németh Zoltán (Plazma) valakinek esetleg nem ismerőse facebookon?

Figyelt kérdés
ha igen kérlek linkeljétek be a facebook oldalát. :) de nekem jó telefon szám is. ;)

2012. aug. 31. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
annak a bohócnak? isten ments...
2012. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valakinek biztos ismerőse, ha fent van.

A családjának, meg a barátainak mondjuk.


Nekem (szerencsére) nem.

2012. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 kommentelő! válaszokat kértem nem vélemény... -.-"
2012. aug. 31. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:

az a turet szindrómás fiatalember?

nem , nem rémlik

2012. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nah joo! elég volt abból h mindog mindenki őt bántja!!!! akkor mégegyszer hangsúlyozom h facebook oldalt és telefonszámot kértem, és nem VÉLEMÉNYT!!! -.-'
2012. aug. 31. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem gondoltad komolyan, hogy majd valakitől megkapod a telefon számát...
2012. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
komolyan gondoltam. :) hallottam márolyasmiről h interneten keresztül jutott vki hozzá a telefonszámához. :))
2012. szept. 1. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivan, te is egy sikoltozó tinilány vagy, aki le akarja szopni, hogy megvigasztalja a szegény érzékeny lelkét? Asszem én is megyek énekesnek a Csillag Születikbe, ha ezzel lehet manapság a figyelmet magunkra vonni:D Komolyan mondom, k**rvára idegesítenek ezek. Mindenkivel történnek szar dolgok, egyesekkel több is. Merem állítani, hogy velem több szarság történt, mint azzal a hülyegyerekkel, csak az a nyomorék meg tudja sajnáltatni magét ország-világ előtt, aztán amikor belekóstol a hírnévbe, akkor ugyanolyan elvtelen divatb*zi cicafiú lesz, mint ez az SP, Fluor Nyomi meg a többiek. Jól mondta a Puzsér, amit mondott neki.
2012. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor a puzsérnak nem volt igaza! :@ de abban igaza volt, h kiakadt mikor az a hülye mészáros nyert. gyűlölöm azt a fickót, mert a Quantumnak kellett volna nyernia. -.-'
2012. szept. 9. 15:36
 10/10 anonim válasza:
én csak egyet nem értek.. ez a kérdés mit keres a kultúra címszó alatt?! nevetséges, hogy ma már észre sincs igény..
2012. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!