Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik osztálytársamat se...

Egyik osztálytársamat se érdeklem. Miért? 17/f

Figyelt kérdés
Az osztályban 1-2 gyerek van akivel jóba vagyok és oda jönnek hozzám de ők se írnak.Egész nyáron senki nem írt nekem.Nem is jövök ki jól senkivel az osztályban teljesen mások vagyunk.Sok csoportra oszlik az osztály alapból de szinte senkivel nem beszélek.Ebbe az évben szeretnék másabb lenni a lányokkal is mert mindig amikor valaki közeledett felém elhülyéskedtem a dolgot és bunkó voltam velük.Hogy viselkedjek a lányokkal amikor oda jönnek hozzám?Vagy egyáltalán mit csináljak?
2012. aug. 31. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. A lányokkal való kapcsolatodban azt tudom mondani amit nekem mondtak amikor 17 éves voltam és állandóan csak hülyéskedtem velük de egy értelmes szót nem bírtam kinyögni. Egy haverom ezt mondta: mindenki szereti a bohócokat, mert viccesek, DE ki járna egy bohóccal. A bohóc a cirkuszban vicces, az életben szánalmas.

Változz meg. Üdv. Józsi

2012. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te hogy változtál meg?
2012. aug. 31. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
kinőtte gondolom.
2012. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen látod mi a probléma és tudatosan harcolsz ellene. Odafigyelsz magadra. Ez egyrész rajtad múlik, másrészt pedig majd megoldja az idő:), ahogy a ketteske írja: kinövöd
2012. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!