Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az osztályt...

Miért van az, hogy az osztálytársamat észreveszik, de engem nem?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam,akivel együtt szoktunk lenni....és amikor pl szünetben együtt rajzolunk,ő ilyen anime manga figurákat rajzol,én meg élő embereket


és már nem azért,de én letudok rajzolni egy embert élethűen,ő meg úgy rajzol,mint egy 8 éves


de múltkor odahívta a rajztanár és elkezdett vele beszélgetni,hogy jajj milyen szépen rajzol,és hogy menjen a mittudomén milyen iskolába,mert nagyon jó grafikus lenne,meg minden...


de basszus,minden egyes rajz órán a lelkemet is beleteszem,hogy minél szebb legyen,mégse vesz észre senki!


őt meg ott dicsérik...


miért van ez?


és itt nem csak túlzok,mert mások már mondták,hogy tényleg nagyon szépen rajzolok....de az iskolában annyit se mond a tanár,hogy jó lett b@zdmeg vagy valami...


mondjuk az osztálytársaim szokták mondani hogy szépen rajzolok...de az nem ugyanaz,mintha a tanár mondaná


miért van ez? lehet,hogy csak azért kivételeznek vele,mert mindig játssza a jókislányt?


13l


2011. nov. 3. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen xd de én beszóltam a tanárnak hogy " tanárúr !önnek elég a nyalás az ötöshöz?" aztán már oda figyelt rám :D nem mondom hogy te csináld ezt de valahogy hívd fel a figyelmet magadra :D 14/L
2011. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :DD mondjuk ha én ezt mondanám a tanárnak,szerintem cibálna az igazgatóhoz xD de amúgy megpróbálom magamra kelteni a figyelmét :))
2011. nov. 3. 10:46
 3/3 anonim válasza:

Lehet hogy simán valamiért nem kedvela tanár. merT MINDIG VAN A TANÁRNAK KEDVENCE AKIVEL KIVÉTELEZ.

De az is megelehet hogy a tanárnak tényleg jobban tetszik a másiknak a rajza mint atied.Izlés dolga.

2011. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!