Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon ez, mitől múlik?...

Facebookon ez, mitől múlik? Attól, hogy mennyit chatelek vele?

Figyelt kérdés
Bizonyos ismerőseim legapróbb tevékenysége nálam rögtön főoldalas. Például ilyen apróság, hogy "kedvel egy oldalt,képet stb.".

2012. aug. 31. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, hanem hogy mit állítottál be, miről kérsz értesítést

az adatlapján be tudod állítani, hogy mire vagy kíváncsi a tevékenységeiből. ott kell, ahol kiválasztottad, melyik listádban szerepeljen. alul vannak a beállítások (minden, csak a fontos, stb)

2012. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én van, akivel soha nem cseteltem, mégis megjeleneik minden egyes siránkozós kiirása napi 20 szor.

LEgjobb bnőmét meg nem is jelzi...pedig nem iratkoztam le róla

2012. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért van, de ezért kell úgy beállítani, hogy időrendben legyenek a bejegyzések. Nekem mindig úgy van, idegesít is, ha összevissza jelennek meg.
2012. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

IDőrendben jelenik meg.

Nem tudom, milyen fb-d van, nekem nem lehet beállítani ilyet.

Van egy hírfolyam a cset felett, ahol apró baromságok vannak, meg van egy fő, de ott is vannak lájkolások is...

2012. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha értesítést kérek valaki tevèkenységeiről, akkor az az illető látni fogj hogy én ezt állìtottam be?
2012. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!