Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Na, milyen volt az első nap?...

Na, milyen volt az első nap? Diáktársak

Figyelt kérdés

nekünk ma évnyitó volt aztán röviditett órák


mi holnap már írunk kémiából és nem ismétlést (hanem azt a tömör 2 oldalt amit rövidített órán vettünk)

naggyon durva a tempó

erős egy iskola az biztos


amúgy most vagyok 10.-es


nektek milyen volt

főleg 9.-esek?


2012. szept. 3. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az durva... Nekünk ma volt "évnyitó" beültünk az osztályba, kiadtak pár lapot, 2 órán át információkkal láttak el bennünket, aztán jöhettünk. Pénteken lesz az első normális tanítási napunk, 9 órával. Mi egész évben 6 tantárgyból fogunk írni, közölték velünk. Régebben azt gondoltam vele ez tök jó, de most inkább sz.rnak látom! Mert semmi esélyem a javításra.:) Művészet lesz... Az osztály, hát... Elkerültem az ismerőseimtől tök egyedül vagyok, de szerintem meg leszek velük. Már van egy-két haverom.
2012. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

első válaszoló: a szövegből azt vettem ki hogy 9.-s vagy (bocs ha nem)


én kilencedikbe nyelvi előkészítőn voltam (ez annyit jelent hogy 1. nyelv az angol a 2. a német) mivel ennyi nyelvóránk volt szinte csak a matek, info, magyar és irodalom volt melette ja meg töri

most hogy megláttam a 10.-es órarendemet azt hittem hanyatt vágom magam mert bejött még: gazdasági és jogi ismeretek, kémia és a biológia


a tavalyi órarend akkor még nehéznek tűnt de visszagondolva rá egy álom volt, mert tényleg nem kellett annyit tanulni

most meg be vagyunk dobva a mély vízbe (remélem azért hozom majd a tavalyi 4.5-ös színvonalat

2012. szept. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!