Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 13 éves állítólag szép csaj...

Loloo kérdése:

13 éves állítólag szép csaj vagyok. Többen leszeretnének velem feküdni. Szeretném és Nem is.15-16 évesek ajánlkoznak. Szerintem valamelyik csak kihasználna. Az osztályomban én lennék az első. Mit tegyek normális lenne most elveszíteni avagy nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Uh..

Azt ajánlom, hogy még rohadtul ne foglalkozz ilyesmivel. 13 évesen én játszottam a barátnőimmel, a kérdésed alapján meg amúgy sem vagy még valami fejlett a korodhoz képest sem.

Ez ott kezdődik, hogy te érzed ha kész vagy rá, nem kell, hogy műs döntse el helyetted. Komolyan, még növögess egy kicsit.

2012. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
más*
2012. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Te még gyerek vagy, azaz kiskorú. Ha valaki megkummant, az bűncselekmény. Azzal feküdj le, akit szeretnél rács mögött látni.


Hova fajul az a világ? Óvodáskorban kezdik már lassan az ipart.

2012. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

14 alatt ne. Utána már legális leszel, de csak ha akarod akkor csináld, ha 20 éves korodig nem akarod akkor 20 éves korodig legyél szűz, nincs abba ciki.

De ne azért feküdj le valakivel, mert akkor te leszel az első az osztályodból és menőzthetsz vele.

2012. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként: [link]
2012. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
bakker ez tényleg mocskosul durva!!!! 13 évesen már a dugáson jár az eszük...behalok! menstruálsz már egyáltalán hugi??!! Várj csak ezzel még 4-5 évet mert piszkosul meg fogod bánni-nem most,majd évek múlva-,ha most csak úgy odaadod magad valakinek...
2012. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
túl korai még ilyenkor a 15-16 éves fiúknak pedig ebbe a korba csak lyuk kell semmi más. az meg h menő leszel-e vele az a közösségtől függ ahova jársz mert az is előfordulhat h k*vának titulálnak, sőt több mint valószínű...... egyébként biztos látod hogy vannak csajok akiket körülzsongnak a fiúk és "menők" mert ilyet csináltak 13 évesen akkor ne tévesszen meg a látszat ezeket a lányokat mindenki utálja a hátuk mögött és hatalmas r*bancnak tartják őket a szemükbe meg jópofiznak a fiúk mert reménykednek hogy ők is meghúzhatják őket.
2012. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
36%
mindjjárt 13 éves srác vagyok nekem irhatsz és akármit csinálhatunk majd mutatok képet és web kamozhatunk is és találkozhatunk
2012. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kis bokor, ne hajts még,

Tél ez nem tavasz:

Kis lány, ne sóhajts még

Nem tudod, mi az.


Bokor új hajtását

Letarolja fagy:

Lány kora nyílását

Bú követi, nagy.


Szánnám a bokorkát

Lomb- s virágtalan:

S a lányt, a botorkát,

Hogy már oda van! Arany János-Csalfa sugár (válasz rövid versben.)

2015. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!