Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire tudtok következtetni az...

Mire tudtok következtetni az apuka és a lánya beszélgetéséből?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt megörököltünk a férjemmel egy egy kis társas házrészt. Egy telken négy kisebb lakrész található, külön-külön kicsi kertrészekkel. Ideköltöztünk anyósoméktól, hogy külön legyünk, ekkor már terhes voltam a kisfiammal. Jelenleg az egyik házban egy idős házaspár él, a másikban egy fiatalabb pár, a harmadikban pedig egy félig lebénult 60 év körüli apuka, egy kb. 16 és 12 éves lányával. Róluk szól a történet... egyik nap gondoltam, kiszedem már a sok gyomot a kertrészünkből, olyan csúnyán néz ki. A mi kertrészünk, az említett család konyhai ablaka alá esik egy kis részben... kristály tisztán hallottam a beszélgetésüket, ahogy gyomláltam. Lány: - Ezzel is megvolt, apu, de közölte vele, hogy nincs nála annyi! Apa: - De hülye vagy, hát legközelebb előre kérd a pénzt! Na, mintha ott sem lettem volna, bementem a házba... nem értettem félre semmit, csak rögtön arra tudtam következtetni, hogy a lány "olyan" munkából tartja el magukat... Ti mit gondoltok? Mi másra gondolhatnék? Egyébként fura is, az anyjukat sosem láttam még, az apuka nem dolgozik a lába miatt... miből élhetnek? Ha ez igaz, akkor ne is vegyek tudomást róla? Kiskorú lányról van szó. Mi a véleményetek?
2009. júl. 28. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Mi közöd hozzá, hogy mit csinálnak, miből élnek? Neked jól esne, ha valki hallgatózna és a neten osztaná a titkaidat?
2009. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Talán annyi köze van hozzá, hogy ha kiskorú a lány, akkor kutya kötelessége felhívni a gyámhatóság figyelmét!


Nem kell egyből rosszra gondolni, bár most hirtelen semmi más nem jut eszembe...

2009. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem hallgatóztam, az öregasszonyszokás!!! Én fiatal nő vagyok, babával vagyok otthon.
2009. júl. 28. 15:05
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Tanulás?

Ezzel is megvolt (a tanulás), de ....

2009. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez elég egyértemű! Nem kell nagyon megerőltetni a fantáziát, hogy kitaláljuk, miről is szólt a beszélgetés. Ez a kislány bizony a testével keresi a pénzt. Elképesztő!! Vajjon ezt a 16 éves csinálhatja, netán mind a kettő? Belegondolni is szörnyű. Valamilyen módon a családsegítő tudomására kellene hozni /talán/ és rákérdeztetni: miből is élnek valójában. Mert ha az apa küldi ki a kislányt, ifjúság elleni büntettet követ el, ami súlyos büntetéssel jár.
2009. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
És ha csak korrepetált valakit a lány? Miért kell már mindjárt arra gondolni?Amúgy meg szerintem semmi özöd hozzá! Ha szex lenne, akkor sem!
2009. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
*közöd
2009. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

attól hogy fiatal vagy babával még a személyiséged lehet egy pletykás vénasszonyé akinek a szarkeverés a legnagyobb élvezet az életében...


már említették: közöd ?

2009. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
lehet hogy manikűrözik vagy mittudomén
2009. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Próbálj kedves lenni, barátkozni vele, aztán hátha elmondja, ha megbízik benned, és akkor felajánlhatod, hogy segítessz, nem kell ezt csinálnia, stb. De így ajtóstól rontani a hzba nem érdemes, lehet nem is az van, amire te gondolsz, vagy megadra haragítassz egy egész bűnszövetkezetet.
2009. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!