Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire tudtok következtetni az...

Mire tudtok következtetni az apuka és a lánya beszélgetéséből?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt megörököltünk a férjemmel egy egy kis társas házrészt. Egy telken négy kisebb lakrész található, külön-külön kicsi kertrészekkel. Ideköltöztünk anyósoméktól, hogy külön legyünk, ekkor már terhes voltam a kisfiammal. Jelenleg az egyik házban egy idős házaspár él, a másikban egy fiatalabb pár, a harmadikban pedig egy félig lebénult 60 év körüli apuka, egy kb. 16 és 12 éves lányával. Róluk szól a történet... egyik nap gondoltam, kiszedem már a sok gyomot a kertrészünkből, olyan csúnyán néz ki. A mi kertrészünk, az említett család konyhai ablaka alá esik egy kis részben... kristály tisztán hallottam a beszélgetésüket, ahogy gyomláltam. Lány: - Ezzel is megvolt, apu, de közölte vele, hogy nincs nála annyi! Apa: - De hülye vagy, hát legközelebb előre kérd a pénzt! Na, mintha ott sem lettem volna, bementem a házba... nem értettem félre semmit, csak rögtön arra tudtam következtetni, hogy a lány "olyan" munkából tartja el magukat... Ti mit gondoltok? Mi másra gondolhatnék? Egyébként fura is, az anyjukat sosem láttam még, az apuka nem dolgozik a lába miatt... miből élhetnek? Ha ez igaz, akkor ne is vegyek tudomást róla? Kiskorú lányról van szó. Mi a véleményetek?
2009. júl. 28. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

Hmm..Naná..gondoltad kiszeded azt a pár gazt és VÉLETLENÜL pont meghallottad a beszélgetést.Szerintem is inkább próbáljj leszokni a hallgatózásról, mert baromi idegesítő a dolog.Az én szomszédai is ilyenek..

Egyébként meg , szerintem egyből le lehet szűrni, hogy egy 16 éves lány "űzi e a szakmát" vagy nem.és senki se mondja azt, hogy ez nem igaz, mert igenis látszik a viselkedésén, öltözködésén és mindenén.

2009. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

Sokminden eszembe jutna ezt hallva, de amire te gondolsz az nem.

Takarítani volt, tanított....stb

Ezer dolog lehet, amit elvállal valaki, megcsinálja, aztán kéri a pénzt és a megrendelő nem akar fizetni.

(Nálam is volt, hogy mondtam a takarítónőnek, hogy az ablakokat is pucolja meg és csak amikor végzett akkor vettem észre, hogy majdnem üres a pénztárcám. Legközelebbi alkalommal fizettem a többit)

2009. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
amíg neked nem ártanak ne mássz bele az életükbe!senki nem szereti ha rajta csámcsognak!
2009. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Tudod mit? Ismeretlenül is nagyon sajnálom a szomszédaidat, na meg a családodat is. Leírásodból úgy sejtem, fiatal vagy, de már most milyen rosszindulatú kavarógép... házsártos, pletykás, gonosz vénasszony lesz belőled, ha így folytatod.
2009. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezzel keresi a kenyerét is eltudna menekülni otthonról , de valószínü nem akar, és neki ez jó, aki ebbe bele kostólt az már nem fogja csak úgy letenni, sok sok pénz és te csinálhatsz akármit, akár el is vehetik az apától de akkor majd az otthonbol fog kijárni ahogy a legtöbb gyermekotthonos fiatal.
2009. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
90%

Nem azt mondom, hogy helyes, ha valaki a testével keresi a pénzt, nagyon nem, főleg ha kis/fiatalkorú, de sajna igaza van az előttem szólónak. Jártam gyakorlatra gyermekotthonba és bizony ezek a lányok tényleg nem adják fel az 'ipart' csak mert elvették a szülőktől. Néha rosszabb lesz. Hidd el, ott se vigyáznak rájuk eléggé. Persze van egy-két kivétel, ahol jobban bánnak velük, de azok lakásotthonok (ahol nem a gyermekotthonban élnek, hanem lakásotthonban úgy 14-en). Olyat is láttam, hogy a már gyermekotthonban élő kislányt csábítottak ebbe bele.

Persze tényleg nagyon remélem én is, hogy nem erről van szó, hanem tényleg csupán egy másik melóról, ami hogy is mondjam....tisztességesebb!

2009. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem egyenlőre még ne tégy semmit ez még nem biztos hogy tényleg a testével keresi a pénzt. Gondolj bele mi van ha feljelented őket és kiderül hogy rohadt nagyot tévedtél. Mit fogsz tenni azután? Te leszel a rossz. Várj és inkább próbálj barátkozni a lányokkal és csak akkor tegyél lépést ha 100%-ban biztos vagy abban amit most gondolsz. Nem azt mondom hallgatóz vagy kutakodj, de az amit mondott szerintem nem egyértelmű.
2009. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!