Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni, hogy az...

Mit lehetne tenni, hogy az osztálytársaim törődjenek velem is, beszéljenek hozzám is legalább 1-2-en?

Figyelt kérdés

Tavaly mentem középiskolába, és az osztálytársaim, de az évfolyamtársaim se akarnak velem beszélgetni, hozzám se szólnak. Páran visszaköszönnek ha köszönök de van aki azt se. Lehet én nem vagyok viccelődős, poénkodós de ez nem lehet baj, ismerek még ilyeneket nekik vannak haverjai. Talán ott volt a baj, hogy tavaly első nap stresszesen mentem be, eleinte nem szóltam senkihez, így gondolom olyannak ismertek meg aki nem akar senkivel se haverkodni, nagyjából egy antiszociálisnak.

Aztán utána próbáltam pár emberrel beszélgetni ott de nem akartak. Mit lehetne tenni, hogy megváltoztassam a véleményüket rólam, és hajlandó legyen velem 1-2 ember beszélgetni, normálisabban? Túl sok közös téma sincs de ez se nagyon lehet baj, mert beszélget mindenki mindenkivel szinte, sokféle témáról, gyakran arról ami éppen aktuális esemény.


2012. szept. 4. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy.


Amikor én kezdtem a középiskolát akkor én se beszéltem ott senkivel, voltak akik próbáltak beszélni velem de én bátortalan voltam.

Később nem beszéltek velem. Úgy is ballagtam el hogy abból az osztályból senkivel se tartom a kapcsolatot.


Jártam másik középiskolába is. Ott ez első nap 3 sráccal dumálgattam. 2-vel volt közös téma, ők is akkor csinálták az autójogsit. A másik alapból barátságos volt mindenkivel. Rá 1 hétre elkezdtünk beszélgetni még egy gyerekkel. Vele egy busszal mentem haza mert ő is arra felé lakott.


Az tudom tanácsolni hogy ha ez téged nagyon zavar akkor válts sulit. Rengeteg középiskola van és mindegyik az érettségiről szól, mind1 hogy infó szakon vagy marketingen vagy.

2012. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Válts sulit!
2012. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na igen!Nekem is van egy pontosan ilyen osztálytársam.Én azt javaslom neked hogy próbálj beszélgetni velük mondj vicceket esetleg amikor alkalom van rá kérdezősködj róluk és találj velük egy közös témát!
2014. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!