Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az itt kialakult...

Mit gondoltok az itt kialakult vitáról?

Figyelt kérdés

[link]


Lent vannak a hozzászólások, ti mit gondoltok ezekről a gyerekekről?



2012. szept. 4. 19:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok! :)
2012. szept. 4. 20:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ennél sokkal fontosabb dolgokkal érdemes az időt tölteni.
2012. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy elég szar életük lehet, ha nincs jobb dolguk, mint ilyeneken vitatkozni. 'szánalmasozzák' egymást, amikor az egész egy nagy gyökérség.
2012. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sajnos ide jutunk. Az oldal egyébként nagyon jó, az viszont más kérdés, hogy a fórumozó társaság színvonala hol tart... Sajnos ilyenekkel van tele a fórum, és miattuk húzódik vissza a normális réteg. Akinek van egy kis esze kimarad a vitákból, a hülyék persze fejjel rohannak a falnak (vagy inkább egymásnak), ezzel elüldözve mindenki normálist. Régebben nagy fórumos voltam, a 2010-ben arra lófráló társaságot nem lehet semmihez sem hasonlítani. Sok emberrel mai napig is tartom a kapcsolatot. Nem arról akarok meggyőzni senkit, hogy "hű de jók az internetes barátságok", hanem egyszerűen azt akarom ezzel nyomatékosítani, hogy köszönhetően pár ilyen csodás gyereknek, akik nem részesültek megfelelő neveltetésben, szarrá ment az egész egykori normális társaság.


Egy ismeretlen, de ismert cicaneveldés. ^.^

2013. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is benne voltam a vitában, de már röhögök magamon...nem mondom, hogy ki vagyok.:) Régen sokkal kevesebb veszekedés volt, 2011 januárja óta vagyok fent.
2013. máj. 6. 19:42
 6/8 anonim válasza:

Én meg inkább nem mondok semmit azokról, akik ott vitatkoztak. Szánalmasak egytől egyig.

A 2010-es év volt a legjobb, onnantól már csak lefele ment a színvonal, hála az ilyen "gyerekeknek"...

2013. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sok kis 10 éves keménynek akar tűnni... :)
2013. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is benne voltam sok vitában régen, védtem a saját írásaimat. 3 évig utáltam azt akivel anno veszekedtem majd írtam neki egy privit és együtt röhögtünk magunkon. Még verset is írtam róla pedig hogy mekkora szemét. ( hú de régi kérdésre válaszolok)
2018. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!