Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csajok ti mennyire féltek a...

Csajok ti mennyire féltek a cigány csajoktól? Verekedésben tényleg jobbak mint a magyar csajok?

Figyelt kérdés
Jött az osztályba most egy új csaj aki cigány, ők most költöztek ide a nyáron, és az osztály legnagyszájúbb csaja mintha kicsit tartana tőle, pedig a magyar csajokkal szemben igencsak domináns, és jól is verekszik, de ma valamit beszólt neki a cigány csaj, és nem hogy nem esett neki, mintha egy másik csaj szólt volna be hanem vissza se szólt, pedig tényleg a többi csaj eléggé tart tőle.

2012. szept. 5. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom amikor a szulei verik, meg a testverei, akkor muszaly erosodni, hogy meg ne pusztuljon. En eleve nem ertem, minek verekedni egy osztalyban? Mondjuk en szoke vagyok es kek szemu, de mivel jo kondiban vagyok, igy engem tuti nem verne el. Sportolni kell, es akkor nincs para!
2012. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Életemben összesen 3x vertem meg valakit élesben (megtámadtak az utcán, sajnos ez egy ilyen környék), egyikük egy cigány kamasz lány volt, kb. egyidős volt velem. Egyáltalán nem jelentett kihívást megverni, igaz, kék övem van kyokushin karatéban.

Szóval nem félek tőlük. Nem hiszem, hogy jobban verekednének, mint a magyarok, inkább csak erőszakosabbak, természetesebb náluk a verekedés, mint nálunk.

2012. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
szerintem sem erősebbek a cigányok, csak erőszakosabbak, neveletlenek, ami ad nekik erőt vagy mi..:D
2012. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg csak alsórendű férgek. Éljen Szálasi!
2012. szept. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg álljon ki ellene a csaj és játsszák le, ki az erősebb.
2012. szept. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg ne hivj fiut.. Mert ha te hivsz 1et ő hivja az egész telepet..
2012. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért minden héten kirakni egy cigány csajos verekedős kérdést?
2012. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En sem ertem, hogy minek mar megint ugyanaz a kerdes szazadjara...A verekedes nem az ember ismertetojele a szememben egyebkent sem...
2012. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsizsik666 ***** válasza:

Nem jobbak. engem úgy megpakoltak, hogy csak na. Öten voltak. Olyan 80 kilótól ment felfelé a súlyuk, jó nagy hájas zsírszalonna testük volt, én meg akkor voltam 38 kg.

Pszichés taktikát használnak, rákoznak ordibálnak, és nem félnek, ezért mondják rájuk, hogy jobbak.

2012. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!