Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lesz itt szerintetek? Már...

Mi lesz itt szerintetek? Már roma gárda is van?

Figyelt kérdés

Én kezdek aggódni.

[link]


2012. szept. 6. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Miért kell emiatt aggódni? Ha fenyegetik őket,joguk van magukat megvédeni!
2012. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem emiatt előbb utóbb fejek fognak hullani...

Meg ha magyar gárda nem lehet cigány miért lehet?

Meg ezeket egyszer egymásnak eresztik abból semmi jó nem lesz ebben biztos vagyok...

2012. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már. Azt hiszem mind tudhatjuk, hogy az ilyen gárdákat zömében nem intelligens emberek alkotják, hanem elvakult gyűlölködők. Ennek pedig nem lehet jó vége, mert mint olyanok, nem a higgadtságukról és megfontolt viselkedésükről híresek.

Miért kell aggódni? Mert ez a két csodás gárda előbb vagy utóbb, de össze fog csapni, és akkor mi sem maradunk ki a buliból, akiknek nem kenyerük az erőszak.

Inkább egy valamire való rendőrségben kéne gondolkodni, nem ilyen gárdaszarságokban.

2012. szept. 6. 11:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Második, azt hiszem veled egyetértek. Valahogy nem vágyok fegyveres belharcokra.
2012. szept. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!