Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a vasárnapi...

Mi a véleményetek a vasárnapi (aug 5. ) felvonulásról Devecserben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
helyes! bővebben nem akarom kifejteni (utálom a nácikat. mielőtt valaki lenácizna, de még jobbb a lefasisztázás.)
2012. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sz1u ***** válasza:

Kérdező


Nem hallottam róla (bocs a tudatlanságomért). Link?

2012. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam róla, esetleg egy link, videó segítene..
2012. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

[link]

nem szeretném, hogy valaki az oldal politikai beállítottsága alapján válaszoljon, vagy azt szidja, de más újság és weboldal nem igazán adott hírt az esetről.

2012. aug. 3. 20:49
 5/18 A kérdező kommentje:
ez lemaradt: [link] - csak azért, hogy mi lesz vasárnap (tehát tüntetés).
2012. aug. 3. 20:50
 6/18 DrGempa ***** válasza:
hogy kevés a prosti és sok a kodak filmgyár kínai munkása
2012. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mivel közel lakom és ismerem a megtámadott családot, csak annyit mondanék, hogy ez most sajnos nem hazugság! Valóban igazat írnak a levelekben...


Az utóbbi időben nagyon eldurvultak mifelénk ezek a dolgok. Eddig nagyon türelmes voltam, én nem akartam állást foglalni. Persze eddig is tudtam, hogy ez az állapot tarthatatlan és előbb-utóbb valaminek történnie kell, hiszen valaki csak megelégeli az ilyen cselekedeteiket... De hogy a rendőrök még őket büntessék meg! A saját házuk előtt! SZÉGYEN! Nem ők támadtak a rendőrökre, nem ők b.szkodták bele az 50 kilós rendőrcsajokat az árokba, nem ők késeltek!


Részemről nem megyek el, mivel nő létemre nehezen tudnám megvédeni magamat sem ott, sem a későbbiekben, de mit ne mondjak... most valahogy egyet értek!

2012. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Támogatom, de sokra nem megyünk 1 felvonulással.
2012. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
egyetértek, viszont nagyon szomorú, hogy a médiában mennyi helyet kap ez... amíg "csak" a késelés volt, addig egyik tv sem tartotta fontosnak. Most, hogy felvonulnak ellene, már mutogatják a tv-ben, hogy a "Jobbik megy balhézni". Engem annyira nem érdekel, mit mond a tv, csak tudom, hogy sokan csak onnan kapják a híreket, és teljesen mást fognak leszűrni ebből az egészből, mint ami valójában történt.
2012. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9/9 Pont ez a céljuk! Az igazság nem fontos, csak azt mutatják be, hogy feleslegesen balhéznak, minden ok nélkül. Amúgy tényleg csak ez jön majd le belőle, hogy felfújták az egészet és szegény ártatlan romákra rátámadtak a csúnya rasszista gárdisták... Mindenki azt hisz, amit akar. Aki tudja, hogy a TV-ben csupa hazugság van, az kételkedve nézi a híreket, aki meg bedől, annak mindegy is...
2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!