Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan úgy vannak velem, hogy...

Sokan úgy vannak velem, hogy ha nincs ló jó a szamár is, mért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval áltiba volt 2 bnőm , 3-an tök jóba voltunk, aztán mindenki külön gimibe került,az egyikkel bnőmmel megszakadt a kapcsolatom, a másikkal egy évben ha 1x sikerül pár órára össze futnunk..szóval nincs olyan leges legjobb bnőm akivel mindent megosztok és mindig együtt logók, ezt a szerepet tesóm töltötte be,amiért nagyon hálás vagyok neki,mindig meghallgat,meg sokat vagyunk együtt,ha ő nem lenne olyan egyedül lennék,hogy valószínű sírnék minden nap :(

sajnos most az osztályba sincs olyan hogy bnőm, ucsó évünk van és 5 év alatt (nyelvi előkészítős gimi) egyszer se kerültem jó bnői viszonyba senkivel :(

az osztályban lévőkkel jóba vagyok szoktam beszélgetni is velük és meg hallgatnak mindig,olyan mintha minden oké lenne,de ha nem megyek oda hozzájuk akkor le se szarnak, egyik osztály társam közelebb került hozzám, azt hittem végre sikerült egy bnő félét össze szednem,mert mindig tudtunk ,tudunk miről beszélni meg sokat nevetünk ,persze csak akkor ha nem volt ott az ő legjobb bnője,nyáron is sokszor írt facen,hogy hiányzok neki meg jó lenne találkozni egyszer sikerült is ,akkor is tök jól elvoltunk, erre a suliba ott van a legjobb bnője és le se szar, ha oda megyek akkor olyanokról beszélnek amihez nem tudnék hozzá szólni,pl vkiről beszélnek akit nem ismerek vagy vmi..

a legtöbben akkor keresik a társaságomat ha épp bnőjük,padtársuk beteg és nincs suliba...

az volt a baj,hogy amikor abba a suliba mentem nem ismertem senkit,mindenki már bnővel ment oda , mindenkivel beszélgettem nem volt ezzel gond,de vhogy senki se szeretett(?) meg annyira hogy bőjének tekintsen,ezért érzem úgy,hogy ha nincs ló jó a szamár is :(


nagyon szar a suliba egyedül ülök,mert a padtársam bár fiú volt szóval ő bnőnek vicces lett volna,de tök jól elvoltunk órán is nem éreztem magam egyedül,mert ott ült és beszélgetett velem ha néha egy kicsit nagy fiúnak képzelte magát meg járni akart velem,de csak viccből meg minden ,minden poénját felismertem :D csak sajnos megbukott :( így nem ül mellettem senki..



minden nap azt kívánom teljen el minél hamarabb ez a nap és mehessek haza..


szerintem velem van a baj vagy nem tudom,örülök,hogy ucsó évem van,így ha megyek dolgozni/tanfolyamra új embereket ismerhetek meg..


vki van hasonló szituban??


2012. szept. 7. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele de az a különbség hogy én elsős vagyok...hát szerintem járj el táncolni vagy olyan szakkörre ami hozzád közel áll és ott megismerkedhetsz hasonló emberekkel,vagy próbálkozz évfolyamtársakkal barátkozni :)
2012. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a gimi utolsó 2 éve volt ilyen, miután az akkori barátnő-szerűségemmel elhidegültünk - vagyis ő talált egy nálam jobb alternatívát -, össze is vesztünk. A lényeg, hogy a felszínes jó viszony mindenkivel megvolt, jól is tanultam, a felszínes jó viszony pedig mindenkivel meg is maradt, miután a szülővárosomtól legmesszebb eső egyetemet szemeltem ki magamnak. Az érettségi óta eltelt két évben olyan embereket ismertem meg, akikre számíthatok, és, bár értek csalódások, vannak, akik mellettem maradtak, a csalódások után maradt űrt pedig idővel mindig betöltötte valami/valaki más.
2012. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!