Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is fura, ami ma...

Szerintetek is fura, ami ma történt vagy csak túlbonyolítom?

Figyelt kérdés

Ma álltam a zebránál és velem szemben, másik oldalon állt egy 20-30-as nő, aki nézett engem, az arcomat nézte és úgy éreztem, hogy vonzódik hozzám, mintha tetszettem volna neki, meg, amikor átmenteünk a zebrán, akkor is rám nézett újra, mintha megbabonáztam volna, vonzalmat éreztem és ettől hirtelen jobb kedvem lett, meg nőt az önbizalmam. Persze most már ismét egy ronda senkinek érzem magamat. XD

Az a baj, hogy én felnőtt létemre is kis tini fiúnak nézek ki, inkább az aranyos, bájos fiúcska kategória.



2012. szept. 7. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen kategória vagyok. Ma álltam a postán, 1-2 évvel fiatalabb (tyűha típusú) lány előttem. Láttam én, hogy sűrűn rám néz, aztán igazgatta a haját, közelebb jött. Jó volt a pozitív visszajelzés. Nem, nem állt mögöttem senki. :D
2012. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mitől lenne fura? Te egy igazán hülye gyerek vagy, nem mondták még?
2012. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!