Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Az számít valamit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Az számít valamit ha egy csaj akivel most ismerkedek, hosszú sorokat ír nekem, részletesen beszámol, hogy mi történt vele aznap, mit fog csinálni stb? Vagy ez még semmit nem jelent? Még csak most ismerkedünk.

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen hogy unalmas vagy és ne akar rólad beszélni!
2012. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én nem csaj vagyok, de a meglátásom az, hogy igenis számít. Miért? Mert invesztál a beszélgetésbe, ad pontokat, amikbe belekapaszkodhatsz, hogy ezáltal jobban megismerjétek egymást. Tesztel, hogy veszed-e az adást. Úgyhogy hajrá, kérdezz rá a dolgokra, keress közös pontokat abban, amit elmond (de ne erőltetve...)

26/F

2012. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!