Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik még 100% pamut/100%...

Létezik még 100% pamut/100% gyapjú tartalmú ruha?

Figyelt kérdés
Úgy értem, attól hogy ráírják hogy 100% pamut, biztos hogy 100%? Nem raknak hozzá semmi vegyszert? Igazából nehezen tudom elhinni, hogy tiszta pamut, vagy tiszta gyapjúból készülnek ezek a ruhák. De lehet csak bennem van ilyen kétkedés.

2012. szept. 8. 11:35
 1/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Létezik ilyen anyag!

Magam vagyok a legjobb indikátor!Vásárlás előtt mindig felpróbálom a ruhát,és a bőröm azonnal jelzi,hogy mivel van dolgom!


Néha belefutok a felirat szerint 100% pamut ruhába,amelyben azonnal lever a víz!Na az tuti,hogy kamupamut!

2012. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És..milyen márkákat tudsz javasolni, amik megbízhatóak? Mustang, Esprit?
2012. szept. 8. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég megbízható a cimke: kivéve a kínai árut.

Ők megengedhetik maguknak (miért? nem tudom) a fogyasztó átvágását: gyereknadrág 100%pamut-és olyan brutál műszál, hogy megáll a saját lábszárán.

2012. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2012. szept. 8. 11:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak hát már szinte minden Kínában készül. Vagy a Távol Keleten. A nagyobb márkák is ott gyártatnak. Persze gondolom azért vannak szabályok.
2012. szept. 8. 11:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el ezzel foglalkozni, átnéztem a ruháimat..hát kevés az, ami 100% egy anyagból készült volna. Esetleg 100% poliakril, meg ilyenek. Mondjuk nem rossz a bőrömnek, de mégis jobban szeretnék átállni a természetes anyagokra.
2012. szept. 8. 11:53
 7/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A Kariban garantáltan jó minőség,de többet nem tudok felsorolni,mert nem igazán a gyártó cég nevét nézem!Egyébként a kínai ruhák közt nagyon sok tiszta pamut található!

2012. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!