Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam örökké...

Miért érzem magam örökké magányosnak?

Figyelt kérdés
Elég sivár az életem és nem szeretném, ha a kisgyermekemnek is az lenne. Mindig azt gondolom, hogy mások mindig társasági életet élnek, főleg hétvégén. Nekünk sem rokonaink, sem barátaink nincsenek és igy azt gondolom, hogy nagyon sivár a kislányom élete, meg az enyém is. Mindig fáj, ha egy kis ismerősünk megy valahová, pl. unokatesókhoz, stb, vagy hozzájuk jönnek, mert mi nem megyünk, illetve hozzánk sosem jönnek. Mellesleg feltalálni sem nagyon tudom magam, hogy mit csináljunk, párommal sem beszélgetünk, úgyhogy elég unalmas mindekninek az élete. Én anyuékkal nem ilyen életet éltem, de én zt az életet nem tudom megadni a gyermekemnek. Rokonok hiján se esküvő, se disznóölés, se szüret, nem járnak az unokatesók, stb, SEMMIT nem tudok neki megadni!
2012. szept. 8. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam is pont így van, nekem sincsenek nagyon rokonaim. Így tényleg elég sivár az élet, egy kisgyermeknek tényleg nem a legmegfelelőbb.

Szerintem szervezz neki kirándulásokat pl. tanösvények, múzeumok. Vagy vannak gyerektáborok is, igaz nem tudom hány éves kortól, meg lehet hogy drága is. Hátha vannak valami megbízható klubok is a közelben.

Sok sikert, remélem sikerül valamit összehozni.

2012. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!