Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék barátokat találni?...

Hol tudnék barátokat találni? Nagyon magányosnak érzem magam.

Figyelt kérdés

22/L vagyok. Pest megyében lakom egy faluban.

Gödöllő illetve Budapesten és környékén szeretnék ismerkedni.

Párom van, szóval nem társat keresek csak olyan barátot, barátnőt, akivel el lehet tölteni az időt.

Sajnos munkanélküli vagyok, nem is sulizok és így nincs is ötletem hol ismerkedhetnék.. Interneten csak társkeresők vannak :/

Van pár barátom, de ők is suliznak, dolgoznak, barátom is dolgozik és még messze is lakik..senki se ér rá velem foglalkozni.. szóval tiszta sz@r.. Magányosnak érzem magam rettenetesen :(

Ötletek?


2012. márc. 19. 12:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és diszkóba nem járok! Koncertekre szoktam néha.. bulizással is pont ez a problémám, hogy nincs kivel :/ pedig mennék én.. egyedül nem poén beülni egy kocsmába se mondjuk.
2012. márc. 19. 12:29
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de miért nem tanulsz vagy dolgozol?

Ennyi pénzed van?

Mert ha nyomorogsz, nem hiszem, hogy ez a legnagyobb gondod, hogy nincs mit csinálni.

2012. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert mondjuk: iskolára nincsen pénzem!

Munkát meg nem találok! Ma is végigjártam Bp-t, az összes munkaközvetítő irodát, boltot, mindent.. már 1 éve ez megy.. legalább barátaim legyenek!!!!

2012. márc. 19. 12:35
 4/11 A kérdező kommentje:

Sokan azt hiszik ezen az oldalon (meg máshol is..) hogy annyira egyszerű találni munkát! Egyébként meg amint mondtam már egy faluban lakom, kb 1 órára Pesttől és persze hogy a pestieket veszik fel a pesti munkahelyekre.. környéken meg szintén semmi sincs!

Kár volt kiírnom a kérdést, már megbántam csak felidegelem magam

2012. márc. 19. 12:37
 5/11 A kérdező kommentje:
ha annyira okos vagy, akkor ajánlj nekem munkát! adj ötleteket! Azt is szívesen várom!!! Ha dolgoznék sokkal egyszerűbb lenne az életem.. emberek között lehetnék,pénzem is lenne.. de így nem.. azt meg hiába írom ki, hogy "Hol találhatnék munkát?" Sok embernek van még ugyanez a kérdése
2012. márc. 19. 12:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Uyan ez a helyzet velem is, csak én férfi vagyok. Nincsenek barátaim, már 2 éve nem találok munkát, kapcsolatom is most ért véget, de jelenleg nincs is szükségem barátnőre, csak barátokra.


20/F

2012. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem bántani akartalak, csak kiváncsi voltam néhány részletre.

De te is beláthatod, hogy akko tinikkel barátkozz vagy nagyon gazdag emberekkel, mert a többi embernek muszáj ilyenkor dolgozni vagy tanulni. Gondolom nem akarod, hogy ők is rossz helyzetbe kerüljenek.

Interneten pedig szívesen beszélünk sokan, amikor van időnk.

Sajnálom, hogy nincs munka, meg pénz:(

2012. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, barátokat találni a legnehezebb. Én is már évek óta barátok nélkül vagyok, a munkahelyemen meg sajna nem az én korosztályom dolgozik. Esetleg neten lehet ismerkedni, ha beregisztrálsz olyan fórumokra, ahol téged érdeklő téma van.

Ne keseredj el, munkát találni tényleg nagyon nehéz manapság. :( Mindenhová tapasztalatot kérnek, de ha sehová sem vesznek fel, honnan legyen tapasztalatod? Nekem is csak egy kis protekcióval sikerült hozzájutnom ehhez a munkámhoz.

Egyébként, ha gondolod, írhatsz privit, szívesen levelezek! :) Én is elég magányos vagyok.

22/L

2012. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani,de én 36 évesen cinkotai lakosként rögtön kaptam állást.Igaz nem álmaim állása,de a célnak megfelel.Kapok fizetést,és van túlóra lehetőség.Pedig külföldről jöttem haza,és csak 1 hétig kerestem munkát.

Nyelvet nem tudok,diplomám nincsen..

De ahogy már valaki írta.Barátokat sokkal nehezebb találni,mint munkát.Hiába ír neked valaki innen,hogy legyünk barátok,attól még lehet hogy nem is lesztek szimpik egymásnak..Igaz,legalább megpróbáltad..

Egyébként tapasztalat,mert régen volt egy ilyen kérdés,és velem egykorú nő írt.Írtam neki.Már lassan fél éve írogatunk egymásnak,sok mindent tudok róla,és ő is rólam..De részemről elérkeztem arra a pontra,amikor rájöttem,hogy nincs közös vonásunk.Ha személyesen ismernénk egymást,talán nem is beszélgetnénk.Ő olyan dolgokat szeret amiket én nem.Őt olyan érdekli ami engem nem..Nincs közös témánk,nincs meg az összhang.A levelezéseink nagyjából a mindennapi életünkre korlátozik.

Ezért érdemes inkább menni,és személyesen ismerkedni meg másokkal.Így barátokat úgy tudsz szerezni ha tanulsz vagy dolgozol.

2012. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sportolj csapatban.
2012. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!