Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a tiszavasvári romák?

Milyenek a tiszavasvári romák?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék költözni, nincs bajom amúgy a romákkal, ahol most lakok több a cigábny, mint a magyar, de szeretem őket. Tiszavasváriban milyenek?

2012. szept. 9. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hangosak.Bár én még nem jártam ott,de ez az,ami szerintem minden cigányra jellemző,főleg,ha sokan vannak.
2012. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Költözz oda és szeresd őket nagyon. Egészségedre!
2012. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
mint mindenhol!koszosak,büdösek,lusták,buták,és ZSIVÁNYOK!de ha te "SZERETED" őket mindegy hova költözöl! i like cigány! :)
2012. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 chrishu ***** válasza:
65%
Olyanok mint a többiek. Lopnak, segílyért könyörögnek(bár gondolom ott vannak normálisak is)
2012. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Szereted őket??? Oszt mié? Vazze furcsa vagy...
2012. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Oszt aze mert nalunk nagyon rendesek. Ha nem erek ra akkor a szomszedasszony vigyaz a gyerekre, segit fozni, takaritani...
2012. szept. 9. 15:16
 7/16 chrishu ***** válasza:
Akkor te normális cigányokkal találkoztál eddig. De hidd el 20 cigányból kb 1-2 rendes
2012. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt ki tudja? Senki. A pátyi cigányok (nem egy van belőlük, a falu fele cigány) 3-4 ember kivételével minddel jóban vagyok.
2012. szept. 9. 18:36
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
banyek!te nyilván büdös cigány vagy azért sztárolod őket! vigyáz a gyerekre?egy büdös cigány? megfőz?oszt te megeszed? ratyi!
2012. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Bátor vagy, én nem bíznék bennük. Volt idő, amikor azt hittem, vannak köztük rendesek, azután mindben csalódtam, de nemcsak én.

Itt nálunk a gyerekével oviból hazafelé tartó anyukát leütötték, elvették az értékeit. A 4 éves kislány szaladt vissza sírva az oviba segítségért, fényes nappal!!! Ezt persze nem mondják be a köcsög TV-ben, csak azt, hogy szegény cigány gyereket MAJDNEM elütötte az autó, ezért a sofőrt a gyerekei szeme láttára agyonverték. De az nem volt lincselés, épp azt nem mondták, hogy meg lehet érteni őket. Millió ilyen példa után én egyikben sem bízom! Nem így születtem, ők viselkednek így.

2012. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!