Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Magyarország...

Mi a véleményetek Magyarországról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

A táj és az ország szép, de akik lakják undorítóak.


(Itt lakom, itt élek.)

2009. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Akkor te is az vagy, ugye?
2009. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
És te is.
2009. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert a magyar emberek nem undoíttóak. Csak bizonyos korlátolt körökben, divat lett annak nevezni minket.
2009. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország gyönyörű, és nagyon-nagy múlttal és történelemmel rendelkező ország.

De, amit ezek a mocskok csinálnak belőle ( a kormány ), már menekülnék innen.Ezek szítják ezt a rohadt gyűlölködést, amit itt is csináltok. Ha mindenkinek lenne mit a tejbe aprítani, nem lenne kérdés, hogy a romák miért kapnak pénzt, meg kisebbségek meg mittom én. Nem ezzel kéne foglalkozni, fejétől bűzlik a hal, és ezt itt nagyon igaz.

2009. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt születtem. Itt élek, és szerintem itt is fogok meghalni. Szeretem, mert belémnevelték a hazaszeretetet. De az emberek... pff... sokan annyira korlátoltak az országban (és itt a gyakorikérdéseken is!!) hogy az már fáj. Mindenki próbálkozik a nyugat majmolásával, csak senkinek nem megy. Mindenki rosszindulatú. De mindig minden a más hibája. Ilyen hozzáállással ez az ország sosem fog kilábalni a szarból. Érdekes módon mindenki ezt szajkózza, de senki nem tesz semmit.
2009. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Magyarország egy nagyon jó hely... lehetne, ha akarnánk.
2009. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

ma 18:53


Amíg "szarmagyaroznak" az emberek, (mert persze ő neeem az!) addig nem is lesz semmi. Nem értem, miért érzi néhány ember saját magát külömbnek a többinél.

2009. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 19:08! Ha már voltál olyan kedves, és rávilágítottál arra, hogy minden bizonnyal én is éppolyan vagyok, mint a magyarok többsége, akiről beszéltem, had nyugtassam meg a lelkivilágodat: én pont ugyanolyan vagyok, semmivel sem különb. Akárcsak a többi 10 millió ember. Mint te is. És én nem "szarmagyaroztam". Nem tudom, miből gondolod, én leírtam a gondolataimat, a saját véleményemet, mivel a kérdés erre vonatkozott. Írhattam volna, hogy itt kedvesek az emberek, jólét vagy, egyenlőség... stb de akkor hazudnák. Nézz szembe a valósággal, és ne itt fröcsögj annak, akit nem ismersz, és aki fel meri vállalni a gondolatait.
2009. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

ma 19:15


Nem fröcsögtem. Nem rólad szólt a hozzászólásom, hanem neked. Én is csak a véleményem írtam le, valamint azt amit tapasztaltam a megnyílvánulások terén, az összes fórumon ahol jártam, az emberekkel akikkel beszéltem.

2009. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!