Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátaim többsége külföldön...

A barátaim többsége külföldön vagy más városokban van. Tudtok olyan oldalakat ahol tudnék barátokat találni?

Figyelt kérdés

Munka miatt nincs lehetőségem eljárni szórakozni, de jó lenne valakivel beszélgetni, és jó lenne, ha nem csak felszínes kapcsolat lenne.

22/N


2012. szept. 9. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet...
2012. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok én még egy levelezőtársnak is nagyon örülnék és/vagy egy olyan embernek, akivel időnként el tudnék menni ide-oda de legalább beszélgetni (pl.:neten). Szerintem nincs nagyon ilyen oldal.


22/F

2012. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
19:59 pesti vagy ?
2012. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, székesfehérvári.
2012. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy én sem találtam ilyen oldalt. Pedig nekem is jó lenne valaki, akivel el lehet menni néha valamerre. De még az is jó lenne, ha ritkábban, viszont tudnánk folyamatosan tartani a kapcsolatot... (Hogy félreértés ne legyen, nem párt keresek, hanem barátokat. :) )
2012. szept. 10. 18:12
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is hasonló helyzetben vagyok, egyetem után a szülővárosomban(Fehérváron) kaptam csak munkát. A régi barátok mind elköltöztek, az egyetemi barátok messze (Pécsen) vannak, a munkatársaim meg idősebbek nálam, családjuk van, más az érdeklődési körük. Közben meg azért vágynék a társasági életre, kezdem azt érezni, hogy teljesen befordulok, munka után is a gép előtt élem az életem, mert ott tudok legalább chatelni a barátaimmal. Pedig az egyetem mellett szinte minden nap csináltam valamit, moziba mentünk, vagy csak beültünk valahova, dolgoztam a suliújságnál, szóval megszoktam, hogy sok ember van körülöttem.

Már egy ideje gondolkodom azon, hogy kellene egy honlap, ahol a "sorstársak" egymásra találhatnának. Nézegettem a neten klubokat, de semmi szimpatikusra nem akadtam(nyugdíjasok, sportkörök, stb), most azon gondolkozom, hogy beiratkozom valamilyen nyelvtanfolyamra.


Ha valaki hasonló helyzetben van, és fehérvári/környéki, nyugodtan keressen meg:)

2012. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jah, az előző vagyok, 24/L
2012. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!