Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az a Herby? Hogy lett híres?

Ki az a Herby? Hogy lett híres?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy videókat csinál, azt nem tudom milyet, mert nem néztem meg :D De hogy lett "híres"?
2012. szept. 10. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Csak egy net "celeb" híresnek nem hívnám:D
2012. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Vicces videókat csinál.

Játékteszteket és hasznos dolgokról szóló videókat is csinál.

[link]

2012. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És miért utálják sokna? MErt úgy látom megoszlik a vélemény róla...
2012. szept. 10. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert itt mindig kell valaki aki utálkozik.
2012. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Olyan mint Simon meg FreddyD
2012. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Úgy lett híres hogy elkezdte az animációs anyád sorozatot. Később csinált videókat és nagyon humoros érdekfeszítő. Egyre többen kezdték nézni később lettek játékvideói. Az utálói főleg kis szarzsák 13 év alatti gyerekek akiknek fogalmuk nincs semmiről az életben és nem tetszik hogy az ő szar fos videójukat senki nem nézi herbyt meg több mint 10 000 ember szereti és nézi. A másik utálói meg akik simán irigyek és parasztok. Egy átlag intelligenciával rendelkező ember vagy vállat von hogy őt ez nem érdekli vagy az imádójává válik ennek a remek embernek. Ennyi. Csak nézz pár videóját humoros és érdekes. Igaz a humorja sokszor alpári meg ilyesmi de sokan erre vevők.
2012. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
83%
Mondjuk ő es dolgozik rendesen a ,,nokedlik'', vagyis a gáncsoskodó 13-mas gyerekekért:) de szerencsére nem minden nokedli nokedli, mert egy csomó 13 éves ismerősöm van, akik rohadtul szeretik herbyt. lám, szerintem is tök jó videókat készít.
2012. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%
DIKK!!!!!!!
2012. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
45%
azért híres mert gyerekeket butít le azzal hogy felveszi hogy hogyan szarik
2014. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!