Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek kérjek még egy...

Szerintetek kérjek még egy Ferrarit vagy ne?

Figyelt kérdés

18. szülinapomra kaptam egy új Maserati Gran Tourismit, és most sikerült leérettségiznem, és arra gondoltam kérek apámtól még egy Ferrari Californiát.

Szerintetek kérjek még egy kocsit, vagy ez túl mohó kérés?

19/F



2012. szept. 10. 23:28
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
azért ilyen későn írok, mert apám még csak most jött haza Dubaiból, mert 1 évig ott volt, és szeptember 2.-án jött haza.
2012. szept. 10. 23:30
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális kérés, nehogy már neked ne legyen Ferrarid, amikor minden második ... na jó, minden harmadik ember azzal jár. Mondd meg, kérlek apukádnak, hogy nekem egy antracitmetál Koenigsegget hozzon. Köszi! ☺
2012. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
kérjél simán... ezzel semmit nem veszíthetsz ;)
2012. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolod, hogy kicsit pofátlanság lenne? Más örül, ha egy használtat kap életében egyszer, te meg évente új Ferrarit akarsz? Ha ilyen jól keres apád, mondd meg, hogy nekem meg most jól jönne pár százezer, amiből tudnám az egyetemet, az albérletet meg a tömegközlekedést fizetni. Autót nem kérek, az már kicsit mohóság lenne.
2012. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
vaze, ferrari???? lejárt lemez. egy boeing air bus a380-t kérj. az a valami, azzal már fel lehet vágni. a ferrari már nem divat, minden hülye azzal jár, ha nem tudnád... eléggé el vagy maradva. ciki.
2012. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

ma 23:43

tiéd a bkv???? waooooo!!

2012. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%
Inkább kérjél buszt,pláne, ha még tanulsz. Mások úgyis azzal járnak. Nehogy már szégyenbe maradj, hogy olyanod nincs.
2012. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy magánrepülőgépet kérjél. Azzal már tényleg fel lehet vágni. Olyan nem biztos, hogy van az ismerőseidnek.
2012. szept. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

csatlakozom, és ha elfogadható a hozzá szólásom, én is kérek, ha lehet.

Légyszi nekem egy szoba-konyhás komfortos lakásra lenne szükségem, nem tudna szerezni egyet?

Kőbányán is jó, nem szükséges külső elit kerület


Köszönöm szépen.

2012. szept. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kérjél. Engem is folyton kigúnyoltak a suliban, mert minden nap ugyanazzal a sz.aros Audi S8-al jártam, és napokig kellett győzködnöm apámat, hogy vegyen nekem egy sportkocsit.
2012. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!