Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ne kérjék el tőlem...

Mit tegyek ne kérjék el tőlem a leendő munkabéremet az egyik hozzám tartozómal közös 4 tagús kisgyermekes családos albérlőm?

Figyelt kérdés

Pontosan tudom nem fogok soha a közelező minimálbérnél többet keresni ha teljes munkaidőben dolgoznék is, sttól tartók nem lesz elég számukra az egyik járadékomból lévő XX összegből álló havi hozzá járulásom.


Úgyis tudom ha oda adnám a teljes Nettó havi munkabéremet vagy a kivánt összegű Nettó munakéremet, úgyis tudom úgysem fognak venni az hozzám ragadt állataimnak eledelt.


Úgyis tudom a tőlem elköltözött hozzám tartozóimra sem számithatók ebben, attól félek nem fogok tudni rendesen anyagilag felkészülni mire elköltöznek ők is tőlem. Én meg nem akarom emiatt hajléktalaná válni elöbb-utóbb amikor már egyesül fogok lakni egy ingatlanban. Hiába lenne munhelyem úgyis tudom munkahelyem mellett is hajléktalan leszek.



És nem érdekli a család anyás közös albérlőmet meg a tőlem elköltözött családtagjaimat sem.


Fogalmam sincsen mit tegyek hiába beszélnék velük úgyis megteszik ezt ha kedvük támad erre.


Legszivesebben meg sem valósitom a céljaimat hanem összegyűjtöm a pénzemet a havi 21.000 Ft körüli maradék pénzből, szépen le is lépnék otthonról nem mennék haza a műszakom lejárta elött.



#állásom #akarnának #használni.
2012. jún. 26. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!