Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha csak én jelentk...

Szerintetek ha csak én jelentkezek egy ismerősnek, ő szinte sosem, akkor hagyjam a fenébe? Általában én irok rá, hogy hogy vagy? Meg a társai!

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Mert olyan mintha csak azért válaszolna mert muszáj
2012. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy ismerős vagy barát az illető. Az ismerőst lehet jegelni, vagy rosszabb esetben elfelejteni, de ezeket a kapcsolatokat nem kell sajnálni, mert ahogy írtad, nem igazán foglalkoznak veled. ha pedig nem foglalkoznak veled akkor te miért tennél másként? ha nem válaszolnak neked akkor az egy jelzés: nem vagyok kíváncsi rád!

A barátokra kell nagyon vigyázni, mert abból kevés van!

2012. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne írkálj neki egy darabig, aztán majd kiderül!
2012. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres,akkor valószínű,nem érdekled.
2012. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe. Ami nem megy ne erőltesd.
2012. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit azért hozzátennék, hogy csak akkor hagyd, ha van más, akihez tudsz szólni. Én elkövettem azt a hibát, hogy az ilyen ismerősöket hagytam, aztán egy szép napon azt vettem észre, hogy még a neten sincs kihez szólnom...
2012. szept. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket hagytam. Régi jó barátoknak én írtam mikor egymásra találtunk újra a neten, válaszoltak, de maguktól sosem írtak. Egy idő után megelégeltem, én sem írtam. Később hallottam, hogy elzárkózok, nem tartom a kapcsolatot velük, még az esküvőmre sem hívtam meg...De miért tettem volna, mikor teljesen az mutatkozott, hogy csak én próbálom újra fenntartani a kapcsolatot, ők nem kíváncsiak rám? Az ilyen embereken igazodjon el az ember:(
2012. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor alá- fölérendeltségi viszonyban gondolkodom.

Ha többször ráírsz, ő meg nem ír rád önként, akkor te alárendeled magad....úgy leszel mellérendelt, hogy többé nem írsz neki, amíg ő sem.

2012. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!