Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan jelentéktelen vagyok...

Olyan jelentéktelen vagyok hogy senki sem jelöl ismerősnek facebookon?

Figyelt kérdés
Jó tudom ne foglalkozzak vele, de elgondolkodtató hogy engem soha sem jelölnek be volt osztálytársak pl. Az egyik pár hónapja regisztrált, és látom hogy vagy 15 osztálytársunkat bejelölte, de engem nem. És senki sem jelöl, mindig én keresek rá az emberekre de van aki vissza sem igazol. Szülinapomra is 3-an írtak, másoknak meg több százan.
2012. júl. 24. 20:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
De ugye nem azt akarod ezzel mondani, hogy a fészbúk a mérvadó a tekintetben, mennyire vagy fontos?!
2012. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Ne foglalkozz a facebookkal. Nem a mennyiség hanem a minőség számít. Hány éves vagy amúgy?
2012. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
először nálam is az volt, hogy én jelöltem be a számomra fontos embereket, akikkel szeretnék kapcsolatot tartani. a többi meg ha bejelöl és ismerem akk visszaigazolom, ha nem ismerem akk nem. nekem holnap lesz a szülinapom, és én sem várok felköszöntő dömpinget. hidd el nem ez számít. vannak népszerűbbek meg kevésbé népszerűbbek ez tény.
2012. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem csak a facebook a mérvadó, de ez is benne van. Pl megyek az utcán és nem 1, nem 2 volt osztálytársam elmegy mellettem köszönés nélkül. Vagy én rengeteg arcot ismerek a sulikból ahova jártam, de ez az ismertség annyit jelent hogy tudom a nevüket meg hogy kik, milyenek voltak, melyik "bandában" voltak. Nekik meg fogalmuk sincs ki vagyok. Pl múltkor is találkoztam egy ovis társammal, tudtam a nevét, emlékszem az anyjára, apjára, milyen autójuk volt, hol laktak, de csak lesett rám hogy mit akarok...


Bennem sok mindenki megmarad, de én senkiben sem.

2012. júl. 24. 21:01
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Szülinapodra írhatott a 3 legjobb barátod, másoknak szülinapjára írhatott száz olyan ember, aki alig ismeri őt, csak képmutatás, s.ggnyalás, "ő is írt nekem, én is írok" az egész.


A legjelentéktelenebb embereknek van a legnagyobb 'rajongói táboruk" facebookon. Ők az egészséges emberi kapcsolataik hiányát általában azzal kompenzálják, hogy facebookon élik a társasági életüket. Pár ilyen gyökszi (virtuálisan) találkozik, és egymás állapotait lájkolják tartalomtól függetlenül. Ilyen akarsz lenni?


Én csak 4-5 embernek akarok jelentős lenni. A többi nem számít, majd rájössz, mikor naaaagy, tapasztalt 19 éves leszel, mint én. :P

2012. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
35%
igen, ez valószínűleg azt jelenti, hogy nem szeretnek téged. legyél jófej és népszerű leszel.
2012. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Az az igazi barát akinek a születésnapját, úgy is tudod, hogy a facebook nem figyelmeztet. Szerinted ez lehet több száz ember? Mert szerintem nem.
2012. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem rajonganak körbe facebookon, és mégsem tartom magam jelentéktelennek.

Nekem is néhány volt osztálytársam nem akar köszönni, a fene tudja miért. Az elejében nagyon zavart, néhányszor "meg is beszéltem" velük. Állitólag nincs velem bajuk, csak... az egyik ki nem állhatja a legjobb barátnőmet, s ezért úgy gondolta, nekem sem kell köszönni, meg ilyenek.

Ne idegeskedj ezen! ahogy az előttem lévők is irták: nem az a lényeg, hogy legyen 1000 ismerősöd, hanem az, hogy legyen legalább egy olyan ember a világon, akit az igazi barátodnak mondhatsz!

Fel a fejjel! Bármennyien is köszönnek, v akármilyen kevés ismerősöd van, ne feledd: ÉRTÉKES EMBER VAGY!!!!

2012. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is holnap lesz a szülinapom és nincs facebookom. Nem hiszem, hogy túl sokan fel fognak köszönteni. Nem akar valaki engem itt felköszönteni?
2012. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne foglalkozz ilyesmivel. Nyilván az a 3 személy köszöntött fel akiknek igazán fontos vagy. Engem többen is felköszöntöttek facebook-on, de nem igazán érdekelt, nem is írogattam mindenkinek vissza, csak írtam egy sablon szöveget, hogy mindenkinek köszönöm a köszöntéseket. Az igazán fontos személyek úgyis személyesen köszöntöttek fel. S ez nekem sokkal fontosabb. A jelölésekkel sem kell foglalkozni. Én se szoktam sok embert bejelölni, sőt van akit vissza se igazolok, és nem azért, mert nem ismerem, hanem mert minek igazoljak vissza olyan személyt, akivel jó ha 2-szer beszéltem. Amúgy másoknak lehet, hogy több százan írtak, de gondolj csak bele. Az a több 100 ember ott lesz a bajban az illető/ illetők mellett?! Nem hiszem. De melletted az a 3 ott lesz, legalábbis nagyobb rá az esély. Szóval ne foglalkozz ilyenekkel. Nem attól leszel több, hogy hány ismerősöd van facebook-on.

19L

2012. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!