Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg sok kurv@ él Angliában?

Tényleg sok kurv@ él Angliában?

Figyelt kérdés
Leginkább Londonra gondolok.Valahol azt olvastam,hogy sok angol nő kur.vásan megy szórakozni,de ezt az idősebbekről írták.Most láttam facebookon angol nőket,akik úgy öltözködnek mint a magyar nők.Én úgy tudtam hogy az angol nők visszafogottak,ezek szerint ők sem különbek ?

2012. szept. 11. 23:04
1 2
 1/14 gelazso ***** válasza:
100%
szerintem nincs több mint Magyarországon
2012. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kirívóan öltözködnek még nem biztos, hogy qrvák. Tény, hogy Angliában bárki bármit viselhet, nem szólják meg érte. 1 évembe telt míg eljutottam oda, hogy ne csodálkozzak semmin.

Az én korosztályom, sőt a fiatal korosztály is teljesen másképp öltözködnek mint otthon a magyar nők.

Tudnék mesélni pár kolléganőmről akik a bulira kiöltöznek. De már meg sem kérdezem tőlük,hogy hol van az önkritikájuk, mert szemmel láthatóan nincs.

PL. 90-100 kilós kolléganőm cica nadrág,és csillogó topban bulizik aminek a lényege hogy a nagy has kint van. Ez csak 1 példa.

2012. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kurv@ sok! ☺
2012. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen Magyarországot nehéz alulmúlni.Ilyen nőkröl olvastam pont,akik idősebbek és kövérebbek.De akkor az angolok mégsem visszafogottad,ez is csak egy sztereotípia?Meg hogy-hogy nem szólnak semmit az öltözékre ?
2012. szept. 12. 00:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig éltem Angliában, a legtöbb és a legundorítóbb ribancos öltözködésű pic*sát egyaránt ott láttam. Péntek-szombaton olyan volt a város, mintha a prostik világtalálkozóját rendezték volna. A százhúsz kilós debellák is topban nyomták. Elképesztő volt.
2012. szept. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Angliában azért elég nagyok a szélsőségek.

Valaki vagy nagyon visszafogott,(lordok, úriemberek stb.) ,vagy nagyon nem.(focihuligánok, részegek, qrvák)

2012. szept. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Miért, most komolyan, bulizni miben menjenek? Lemész Magyarországon egy klubba, ott is ugyanúgy miniszoknya, platformcipő, stb.. amit a lányok felvesznek. Hétköznaponta pedig normális ruhákba járnak - és sokkal jobban öltözködnek mint a magyar nők/lányok.
2012. szept. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazából mindenhol ugyanannyi van.
2012. szept. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Londonban élek, és itt tényleg iszonyat sok buta ribanc van, bár az angolok alapból sem a legokosabbak.

[link]


Mondjuk nagy százalékuk a térképen sem tudja megmutatni Angliát, és azt hiszik a tejet gyárban állítják elő vegyi anyagokból.

2012. szept. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagy csalódásom,úgy tudtam az angolok konzervatívak és a nők is,még szexben is visszafogottak azt hallottam.Nem gondoltam volna,hogy ott is kur.vák világtalálkozója van,azt hittem csak mi vagyunk egy ilyen elcseszett ország.

7-es!Normálisan is lehet öltözni buliban,csinosan is,de ne az legyen már a természetes ha egy nő úgy néz ki mint egy kur.va,mert még azt hisszük Te is a ribancok táborát szaporítod.Magyarország meg főképp ne legyen etalon.Egyébként ezekről az angol kur.vákról hétköznapi képet is láttam,és akkor sem fogják vissza magukat.

2012. szept. 12. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!