Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Anyukam 3 es...

Mit csinaljak? Anyukam 3 es fel honapja Nemetorszagban dolgozik, es most kikellett hozza jonnom, ide jarok suliba. Haza akarok menni!

Figyelt kérdés

Anyukam 3 es fel honapja Nemetorszagban dolgozik,es most kikellett hozza jonnom,ugy hogy a tesom meg apukam meg otthon van.Ide jarok suliba,de nekem ez nem tetszik,nem erzem jol magam,es haza szeretnek menni!!!de anyukam nem enged...szerintem ezt nem szabad eroltetni!!!azt mondta ha 18 eves elmulottam,haza mehetek..szerintetek mit csinaljak?hogy tudnam megbeszelni vele,hogy haza mehessek egy darabid??

Elore is koszonom!!!!



2012. szept. 12. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van, legalább értelmesen akar nevelni meg tanittatni. IDövel rájössz, hogy mennyi elönyöd származik ebböl.
2012. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia,


hú rázós ügy, nyilván a javadat akarja (nyelvtanulás, külf munka). Hány éves vagy? Szerintem ha még néhány hétig, max 2-3 hónapig ez nem változik, beszélj vele megint, de addig próbálj látványosan alkalmazkodni a helyzethez, mert akkor ha megint leültök átbeszélni ezt, elmondhatod h adtál magadnak időt, esélyt, stb, de nem megy, honvágyad van..

- persze neki is kompromisszumkésznek kell lennie. Kitartás :)

2012. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlen hogy kikényszerített oda csak megkell szoknod azt a helyet és jó lesz az. Hidd el még hálás leszel neki nézd a magyar híreket az interneten szerinted miért mennek ki tömegével külföldre? Ott jobbak a lehetőségeid normálisan tanítanak téged nem az itthoni szennyel tömik a fejed mert a nagy része az ott akár azt is csinálhatod majd amit szeretnél mert itt szerintem sokan nem azt csinálják, jelenleg én sem diplomám van és kitörölhetem vele helyette takarítani járok el egy csarnokba plusz még időnként futárkodok is hogy legalább az autómat fent tudjam tartani mert azzal járok munkába sajnos így muszáj azt is finanszírozni. A barátnőm gyárban dolgozik 2 műszakban 3 szakmával a zsebében, és nem keres többet havi 100 ezernél sőt valamikor örül ha keres 90 ezret. Éppen hogy megtudunk élni. Kimehetnék külföldre de már ott is válogatnak mivel angolul tanultam így Németországba elvesznék angol nyelvtudással Amerikába még kimehetnék de a párom nem szeretné mert akkor csak 2-3 havonta jöhetnék haza kb 1 hétre ami lófitty. Ő meg nem akar velem kijönni pedig eltudnánk intézni. Én a helyedbe nem sírnék hanem örülnék neki hogy jobb élet lehetőséget kaptál és hidd el ha kitanulod a nyelvet úgy hogy perfektűl fogod beszélni akkor olyan lehetőségeid lehetnek amiről még álmodni sem mertél. Agyalj ezen hogy ott jobb lesz neked sokkal jobb.
2012. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!