Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz lehet az,...

Szerintetek igaz lehet az, hogy azok csináltatnak maguknak tetkót vagy piercinget, akiket valami trauma ért gyerekkorukban?

Figyelt kérdés
Pl. elváltak a szüleik, vagy nem kaptak elég szeretetet, vagy mégsúlyosabb dolgok.
2012. szept. 12. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A legtöbben divatból csinálnak tetkót. Sokan azért csináltatnak, mert tetszik nekik. Sokan azért mert azt hiszik az ő tetkójuk egyedi.
2012. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én súlyosabbakon mentem át.Nincs semmi ilyesmim és soha nem is lesz.Sőt irtózok tőlük,elrondítják az emberi testet.


+1 aki ezt cáfolta.

2012. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nincsen benne semmi logika. Egyáltalán nem függ össze ezzel. Körülbelül annyi alapja lehet ennek a kijelentésnek, mintha azt mondanánk, hogy azok csináltatnak maguknak tetoválást vagy piercinget, akik szeretik a sajtot.
2012. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menj oda egy csapat yakuzához és kérdezd meg őket szerintem
2012. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi igazság van benne, hogy olyan ember, aki teljesen kiegyensúlyozott és tökéletes a lelki békéje, nem csináltat tetkót, sem piercinget, sem rikító színű hajat, sem semmi más szélsőségeset. Azok csinálnak ilyet, akikkel valami nem oké belül. Aztán ez lehet gyerekkori trauma, vagy egyszerűen csak életundor, világutálat, pesszimizmus, lázadás, vagy akármi.
2012. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem elég sok trauma ért gyerekkoromba, de 25 éves koromig még csak nem is gondoltam testékszerekre.


Egyébként ekkorra rendeződött a helyzetem, stabil anyagi és érzelmi viszonyok között egyszer csak bevillant, hogy nekem ide és ide kell piercing.


Nem hinném hogy traumával függ össze, amíg az embert valami gyötri, nem ez az elsődleges. Én is akkor csináltattam, amikor már minden oké volt körülöttem.

2012. szept. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!