Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm tudtommal...

Egy ismerősöm tudtommal külföldön tartózkodik, ma este többször próbáltam telefonon felhívni amikoris ezt a szöveget hallottam"A hívott szám pillanatnyilag nem kapcsolható. ", ezek szerint mégsem külföldön van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 21:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Idáig ha nem volt elérhető az adott ország nyelvén ahol tartózkodott mondott valamit egy gépihang,ha pedig magyarul beszél a gépihang akkor ezek szerint itthon lehet ?
2012. szept. 12. 21:48
 2/8 anonim ***** válasza:

most mi alapján szűrted le, hogy nem külföldön van??

(mert magyarul hallottad a szöveget?:DD)

2012. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kommentet nem láttam..poénból írtam de akk ezek szerint tényleg így van:D
2012. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen az alapján,mert idáig ha nem volt elérhető,akkor németül beszélt a telefonban a hang és most pedig magyarul...


Ráadásul este 20-21 óra felé szoktunk beszélni,ami ma egyáltalán nem sikerült,100 %-ra veszem,hogy már átlépte a magyar határt.

Gondolom nem akar idegesíteni,hogy valamiért haza kellett jönnie.

2012. szept. 12. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyar szolgáltató magyarul mondja be a szolgáltató közleményeit akkor is, ha épp külföldön tartózkodsz.
2012. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig német mobilra volt átirányítva olyankor a hívás, ezért hallottad németül.
2012. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Képzeljétek az egész éjszakát végigidegeskedtem :-( .

Még az is közbejött,hogy ügyeletre kellett vinnem a a fiamat ,mert egyik óráról a másikra súlyos szemgyulladást kapott .


Éjszaka is többször hívtam és mindig azt mondta a telefon,hogy :"jelenleg nem kapcsolható..."


Most olvasom,hogy írtátok lehetséges,hogy mégiscsak külföldön van még,akkor biztosan megint leejtette a telefonját ,magasban dolgozik,nagyon aggódom érte,mert egyszer leesett a munkahelyén és pár órára is elvesztette az eszméletét,agyrázkódást kapott,bár úgy írtam,hogy "ismerős",de bevallom a férjemről a gyermekeim apukájáról van szó.

2012. szept. 13. 07:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma este felhívott,minden rendben van vele,élvezi a munkát,jók a kollégák,rendesek a főnökök és semmi tragédia nem történt,csak túl élénk a fantáziám.
2012. szept. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!