Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom többször ad igazat az...

A párom többször ad igazat az anyjának, alaptalanul. Nem szeret engem az anyja. Próbáltam már neki ezt elmondani. Nem érdekli mi van velem, ezért nagyon sokat veszekedtem a pasimmal, aki szinte rá se ránt a dologra. Volt már valakinek ilyen gondja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt, de hiába is próbáltam vele megértetni, szart rám nagy ívbe. Soha nem beszéltem az anyja ellen, soha nem mondtam róla semmi rosszat, egyszerűen csak az bántott, hogy lenézett. És ezt próbáltam vele megértetni. Persze olyankor én voltam a paranoiás, meg a hibbant. Pedig sokszor voltak bántó megjegyzései rá nézve, a párom előtt is.


Idővel a kedves mama rávezette a kicsi fiát, hogy én kevés vagyok neki, és hogy tőlem sokkal jobbat érdemel.

Hát sok sikert!

2012. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Futás, most!
2012. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyukámnak. Apám folyton az anyjának ad igazat, még akkor is, ha a hülye is látja, hogy mi van. Mindig is "anyuci pici fia" volt és az marad. Szerintem a Te párodnál sem más a helyzet. Én a helyedben még most véget vetnék a dolognak, mert rá fog menni a kapcsolatotok, illetve Te fogsz tönkremenni idegileg ebben, főként ha a kedved mama még buzdítani is fogja a fiát...
2012. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam ebben.2 évig birtam aztán ott hagytam, soha nem nősült meg mindig az anyjával maradt az anyjának akkora hatalma volt felette hogy örökre magához láncolta .Eleinte haragudtam rá de később beláttam hogy neki ez a sorsa . Az anyja halála után nem sokkal Ő is elment.
2012. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó! Hogy érted, hogy "elment"?

2012. ápr. 27. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ugy hogy meghalt.
2012. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!