Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lakik valaki közületek Dabason...

Lakik valaki közületek Dabason esetleg Dabas Szőlőn? Milyen ott élni és Dabas Szőlő melyik megállóhelyhez van közel, mi a neve a megállónak?

Figyelt kérdés
Láttam ott egy helyes eladó házat és szeretném tudni, hogy Bp Népligetből hol kell leszállnom, Dabas Szőlőhöz, mert ilyen megállóhely nincs. Előre is köszönöm.
2009. júl. 30. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
xar cigánytelep
2009. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű! Köszi a választ. Mindig megtalálom azokat a helyeket, ahol cigók laknak.
2009. júl. 31. 22:53
 3/8 anonim válasza:
Sajnos ez igy van! Meg kell erősitenem a hozzászólót... putriland
2009. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem putriland!


Istenem, fogadok valami nagyokos pesti vagy kecskeméti... én születésem óta Dabason élek. Szeretem, sosem cserélném le. Pest és Kecskemét is elég közel van, nagyon kedves békés város. Ezenkívül folyton vannak rendezványek, Rádió Dabas nap, Yamaha Futónap, Fiatalok éjszakája. Ilyenek. Cigányok mindenhol vannak, én sem komázom őket, de akkor nézzük már meg Miskolcot és a többi nagyvárost. Szinte minden 2-3. ember cigány. Én nagyon szeretem és ajánlom, igaz munka szempontjából természetesen nem a legjobb, de a friss levegő, és a kedves emberek kárpótolnak. :)

2010. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Köszönöm hozzászólásod, egyetértek veled. A kérdést Augusztusban tettem fel, mert akor kezdtem keresni, hogy hol is vegyük meg első otthonunkat. Hát sikerült, igaz nem Dabas Szőlőn, mert Pesten dolgozunk és annak nem olyan jó a közlekedése, hanem Dabas Sári-Besnyőn, itt a Sári-híd megálló van közel és jó a levegő. Nagyon jól érezzük magunkat a férjemmel együtt.:)

2010. ápr. 20. 20:10
 6/8 anonim válasza:
Ennek igazán örülök. :) Sári felé egyáltalán nincsenek cigányok, max átutazóban. Ha Gyónt nézzük, más a helyzet. De Sárinak külön kultúrája van, szóval ha teheted menj el a Sári Rétesházba, mert iszonyatosan finom az ottani rétes. :) Dabasra pedig akkor tessék jönni, mikor futónap van, vagy bármi más rendezvény. Én imádom a várost, a polgármester is mindent megtesz a fiatalokért, és a város karbantartásáért. ;)
2010. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Dabast felejtsd el! Nem a cigányok miatt mert az bárhol van... Az emberek miatt, főleg a sáriak, gyóniak... A nők elszállva maguktól, mintha aranytyúk szarta volna ki őket, oly beképzeltek.. Ha vidék, akkor költözz Százhalombattára, Dömsöd v Áporka vagy

még vidékebbre, pl Békés, vagy Hajdú.. ott normálisabb emberek élnek

2015. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi történt azóta? Ott éltek még? Mi is most keresgélünk házat.
2019. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!