Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne, ha a...

Nektek rosszul esne, ha a legjobb barátnőtök nem hívna meg a szalagavatójára?

Figyelt kérdés
jó, tudom, hogy ott nem lehet sok embert, meg fizetni kell érte... de nekem a családom és ő lesz majd az első akit meghívok...

2012. szept. 14. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Attól függ. Nálunk megvolt szabva,hogy egy ember csak x számú vendéget hívhatott meg. Ha náluk így van,akkor nem haragudnék meg rá,hogy nem hívott meg. Talán még akkor se neheztelnék,ha "korlátlan" számú vendéget hívhat meg,de csak a családját hívta meg. Az már viszont rosszul esne,ha más barátot vagy barátokat meghív,de engem nem.

Lehet,hogy ez számukra olyan alkalom,ahol csak a család van jelen. Lehet úgy gondolta,hogy rád nem tudna annyi figyelmet szentelni.

2012. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt, hogy csak 2 embert lehett hívni, és pont 2 szülőm van. :)


Egy osztálytársamnak meg 4 is van, mert ugye külön él apu, anyu, de ő is csak 2-t hozhatott, ezért persze a vérszerinti apu, anyut hozta. Van ez így. Nem kell megharagudni.

2012. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!