Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm teljesen...

A legjobb barátnőm teljesen megváltozott és elhanyagol. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnők vagyunk már lassan 8 éve. Sok időt töltöttünk egymással, indig együtt lógtunk, mindent


megbeszéltünk, nála jobb barátot nem is kívánhattam volna. Azóta, hogy gimnazisták lettünk teljesen


megváltozott minden. Ennek már 3 éve. Sokszor próbáltam beszélni vele erről de ő soha nem értett egyet velem


ebben. 1 éve lett egy új barátnője is akivel osztálytársak és most folyton vele lóg, minden nap beszélnek


telefonon is, de velem nem. Engem már alig keres. Úgy tűnik egyáltalán nem foglalkozik már velem és nekem ez


nagyon rosszul esik, mert alapból kevés barátom van sajnos. De nekem nagyon hiányzik a barátnőm, leginkább a


régi énje és nem ez a mostani, hogy is mondjam eléggé kicsapongó énje. Ti mit tennétek a helyemben és


egyáltalán mi erről a véleményetek? Lehetünk újra ugyan olyan legeslegjobb barátnők?


17/L



2012. szept. 13. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam a régi barátaim közül sokakkal. Egy idő után inkább hagytam elmenni őket, nem érte meg eröltetni a kapcsolatot. Az egy olyan dolog, amibe vagy mindkét ember pakol energiát vagy nincs értelme fenntartani.
2012. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudsz semmit tenni ellene, erőltetni nem lehet.Te se keresd annyiszor.

Hátha kimegy a képből a másik barátnő, akkor majd lehettek.

2012. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 14. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!