Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mégis, milyen ország az a...

Mégis, milyen ország az a Svédország?

Figyelt kérdés

Még az élete kockáztatása árán is lemászik egy ember a metró sineihez - 750 V DC -, hogy egy szerencsétlenül járt ( a sínek közé esett) embertársát segítségnyújtás helyett kifossza?

A beérkező szerelvény azután levágta s sínek között fekvő, magatehetetlen férfi lábát!

A térfigyelő kamera rendszer csak arra való, hogy a rögzített felvételeket azután, utólag "szenzációként" bemutassák?



2012. szept. 15. 17:12
 1/7 chrishu ***** válasza:
100%
Engem is megdöbbentett de ettől nem lesz rossz ország Svédország. Mindenhol vnnak ilyen emberek
2012. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott sincs kolbászból a kerítés. Svédek általában segítenek egymáson ha valmelyik honfitársuk bajban van. Baleset résztvevői rosszkor voltak rossz helyen.
2012. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Skandináv,és hideg.
2012. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Azért ebből ne általánosíts. Ilyesfajta szubhumánból mindenhova jut egy pár, attól még nem lesz az egész nemzet szégyenletes.
2012. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem csak a két férfi konfliktusára gondolok - Az is megdöbbentő és felháborító! -, hanem az utasbiztonságra. Ha a "rossz fiúnak" volt annyi ideje hogy bemásszon, kimásszon, vészleállítással miért nem lehetett a szerencsétlenséget megakadályozni? Hol volt az illetékes szempár?
2012. szept. 15. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Mindenhol vannak ilyen köcsögök, de jó országról beszélünk, szép a főváros stockholm [link] modern város, svéd lányok világszinten szépek, az emberek kedvesek ne általánosíts
2012. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten az utasbiztonságra gondolok, ahogyan azt ki is emeltem, és megerősítettem!
2012. szept. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!