Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyerekes döntés, hogy soha...

Gyerekes döntés, hogy soha többé nem akarok a családommal beszélni? 16/L

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van belőlük, soha nem úgy viselkedünk, mint egy család, mindig csak a veszekedés, fenyegetőzés, totál úgy viselkednek mint az idegbetegek! Nem akarok többé hozzájuk szólni, jól döntök, ugye?

16/L


2012. szept. 15. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
úgyse fogod kibírni.
2012. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
igen, gyerekes
2012. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Óh hányszor elhatároztam, hogy egy árva szót nem fogok szólni hozzájuk többet. Dehát lehetetlen. Együtt élünk, elkerülhetetlen a beszéd. Elköltözéshez meg pénz kell, stb, nem egyszerű.
2012. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

16 évesen még korai ilyen volumenű döntést hozni, hiszen ha együtt élsz velük, akkor napi pár szót kénytelen vagy váltani a családoddal.


onnantól, h saját lábadra állsz, többé feléjük sem kell nézned.

2012. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen jól döntesz :D Kíváncsi vagyok meddig bírod ki hogy nem beszélsz.
2012. szept. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem normális, hogy vannak ilyen érzéseid, de ez el fog múlni :) Emlékszem, ilyenjeim nekem is voltak, nem olyan régen kezembe akadt egy régi naplóm, ott írtam nagy felháborodásomban, hogy majd ha 18 leszek, el fogok költözni Izlandra, és soha többet nem beszélek a szüleimmel és nem fogom megmondani a telefonszámom :D Nos, 25 éves vagyok, nem hogy Izlandra nem költöztem el, de még másik városba sem, és naponta beszélgetek a szüleimmel hol telefonon, hol személyesen :)
2012. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!