Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim. Több hete nem találkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajszivagyokk kérdése:

Pasim. Több hete nem találkoztunk, mert nem akarok vele. Régen szerettem. Most szakitani akarok vele, de nem merek. FÉLEK hogy rossz döntés lesz. Nem jó vele csókolózni, mert cigizik. Meg mopndtam ezt neki, és flegmázik. Mit csinálljak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 19:18
1 2
 1/11 okoska31 ***** válasza:

ne legyél már puding.

mond meg neki, hogy nem akarsz vele találkozni többet.

2012. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Maradj vele :)
2012. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi. :D Mindd kettem mást mondtok.:) na de melyik lenne a jó.. Szerintem megvárom hogy ő szakitson
2012. jún. 26. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
egyszerű..ha nem figyel rád,nem különösebben érdekli h mit mondasz vagy mik az igényeid,akkor legalább van érved h alátámaszd a döntésed .. 33f
2012. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
iróniukan mondtam h maradj vele te agyatlan tyúk.
2012. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem közöld vele, hogy neked nem kell egy füstös...


És addig van ideje eldobni a cigit amíg fel nem bukkan valaki aki nálad kopogtat.

2012. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
irónikusan*
2012. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. akkor a ai napon lesz vége. vagy inkább élőben kéne vele közölni??
2012. jún. 26. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már több hete nem találkoztatok, akkor az már rég nem "járás". Amúgy meg nem értem hogy lehetnek a lányok/nők ennyire buták, hogy azt hiszik, ha nem szólnak semmit akkor minden rendben lesz... -.- Van szátok, evésre és egyéb dolgokra előszeretettel használjátok, de arra, hogy megmondjátok az igazat bátor ember módjára, arra már nem tudjátok?
2012. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jó tudom.. csak félek hogy olyan döntés lesz.. meg most nagy családi baja van a fiunak.. és nem akarom egyedül a szarban hagyni.. ;((
2012. jún. 27. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!