Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ballagási dal tanácsok?

Ballagási dal tanácsok?

Figyelt kérdés
A ballagásra szeretnénk valami nagyon szép számot amin tényleg mindenki sírni fog.:) Már sok zenét meghallgattam de egyik se hatott meg igazán. Nem muszáj hogy megszokott ballagási dal legyen,( mint pl: ballag már a vén diák , 20 év múlva) lehet modern új zene is.:) Köszönöm!

2012. szept. 16. 21:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Agyaltam még rajta, nem garantálom, hogy jók, de a következők jutottak még eszembe:D (Amúgy nem tudom a másik 4 amit mondtam, miért nem volt jó, de np:))


Demjén Ferenc - Szabadság vándorai

Time to say goodbye

Cserháti-Elfelejtett dal

Ákos - Keresd meg a lányt

LGT/ Presser - Nagy utazás

Demjén - Ferenc - Honfoglalás

Republic - 67-es úton

Janza Kata - Szívem visz tovább/ Titanic magyarul

Korál/ Balázs Fecó - Hazafelé

Csézy - Láthatatlan híd

Csézy - Otthonunk

TNT - Híd a folyót:P

2012. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Az énektanárunk siettet ennyire...Nekem nagyon sok tetszik csak az a baj hogy a tanárnak szinte egyse...://
2012. szept. 26. 16:55
 13/31 anonim ***** válasza:
Jáj, ő nem ért hozzá:P Szavazzátok meg nélküle:)) Hisz ti ballagtok, nem ő:D
2012. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
ja am jut eszembe a TTSG is van magyarul:) Miért búcsúznál a címe, Miklósa Erika és Zámbó Jimmy éneklik:)
2012. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Neki nem lehet elmagyarázni hogy mi ballagunk...Elég köcsög :DD
2012. szept. 26. 17:10
 16/31 anonim ***** válasza:

:S Írjatok kérvényt az igazgatónak akkor, hogy hadd legyen az, amit ti választottatok:) Az a Bartók Eszteres is szép szám.


De amúgy ha nagyon nem jó az énektanárnak, akkor javasoljon ő:D Vagy amiket ő mondott, azok meg nálatok nem nyertek? :S :)

2012. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy írjuk össze dalok ő meg otthon meghallgatja. De neki már az is rossz ha egy hajlítás van benne.Meg hogy ez inkább szerelmes...Mindenre van kifogása.Az osztállyal azt beszéltük hogy összeírunk neki vagy 100-t. :DD Akkor olyan ideges lesz meg nem lesz kedve többet nézegetni hogy választ valamit. :DDD
2012. szept. 26. 20:01
 18/31 A kérdező kommentje:
Ötletek még mindig jöhetnek.! :)
2012. szept. 27. 19:24
 19/31 anonim ***** válasza:

Anyám:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3353180-mily..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__1138977-mi-j..

ez itt meg egy láncolat:D


Amúgy akkor javasoljátok az AC/DC-től a Highway to hell-t:D Vagy a Fool's gardentől a Lemon tree-t!! :D

2012. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
bazz*! Waka wakaXD
2012. szept. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!