Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha mosolyogsz az utcán akkor...

Ha mosolyogsz az utcán akkor miért hiszik azt, h be vagy colázva v cigizve?

Figyelt kérdés
Csak mert én vidám ember vagyok, és ezt tapasztalom. Nem tehetek róla, h nem vagyok szomorú besavanyodott ember. Mint Magyarországon a legtöbb ember.
2012. szept. 17. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem hiszem azt, mindenkivel történnek olykor jó dolgok, aztán mosolygós kedve van olyankor. Ha sétálok a gyerekeimmel, mindig vigyorognak a szembejövők, főleg az öregek.
2012. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rám meg pont minden szembejövő úgy szokott nézni, mintha citromba harapott volna. Kivétel a gyerekek és a kamaszok. Én is próbálkoztam a "mosolyogj az idegenekre" című trükkel, de akkor még nagy ívben ki is kerültek.
2012. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy ilyen ország. Az egy dolog, hogy nem sok mosolyognivalónk van manapság, nehéz az élet, de meg sem próbálják szebbé tenni az emberek a mindennapokat.
2012. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért szerintem, (akárhol is vagy a világban), ha vadidegenekre mosolyogsz összevissza az utcán, 90%-nak nem fog tetszeni. Ez nem tudatos dolog, azt hiszik, hogy valamit akarsz tőlük, ismered őket, vagy valami humorosat látsz rajtuk. A mosoly helyzetekre és bizonyos személyekre való reakció, különleges dolog. Nem érdemes csak úgy vaktában lövöldözni...
2012. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!