Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Harmadikos kislánynak keresek...

Harmadikos kislánynak keresek versmondó versenyre nem szokványos, hosszabb verset. Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Lóci óriás lesz, Simon István: Mirza, Csukás: Sínen ül egy fehér nyúl már foglalt, valami más kellene. Bármilyen hosszút meg tud tanulni, és hangsúlyozni is szépen tud.
2012. szept. 18. 19:20
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Lali a lila liba.

[link]

2012. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom ezzel nyert tavaly versmondó versenyt:


[link]

2012. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Janikovszky Éva művei nagyon humorosak. Biztosan sikere lenne.


[link]

[link]

2012. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Próza nem jó, csak versmondó verseny lesz.

Valami megható verset kerestem volna, de egyszerűen nem találok. Napok óta csak válogatunk. Ha valakinek lenne még ötlete, megköszönném.

2012. szept. 18. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj meg itt keresgélni:


[link]

2012. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kisgyerekként nagyon szerettem és szeretem most is a Rege a csodaszarvasról című verset Arany Jánostól. Könnyen tanulható, nem gyerekes, de érdekes, meseszerű. Nem tudom, mennyire szokványos versmondó versenyen, de szerintem nagyon szép.
2012. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!