Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találok Budapesten önkénte...

Hol találok Budapesten önkéntes munkát?

Figyelt kérdés

Már olyanra gondolok, ami nem átverés?, hanem valóságos

A www.onkentes.hu-n már nézelődtem, de ott majdnem mind olyat ajánlanak, ami egész embert kíván, vagyis aki dolgozik, annak az időbeosztásához nem fér bele.


Szeretnék másoknak segíteni. Ezért fontos számomra, hogy oktatással, neveléssel, lelki élettel vagy természetvédelemmel kapcsolatos legyen. Akár valami karitatív gyűjtés, akár szemétgyűjtés, korlátfestés stb. is érdekel, de lehet alapítványnál papírmunka.



2012. szept. 19. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem vagyok pesti, de biztos vagyok benne, hogy nagyon sokféle önkéntes munkát tudsz ott találni.

Gondold végig, hogy pontosan milyen területen szeretnél munkát vállalni, és célirányosan keresd meg az ezzel foglalkozó szervezeteket, írj nekik e-mailt, hogy önkéntes munkát vállalnál ilyen és ilyen gyakorisággal.

Csak azért mondom ezt, mert nem mindig hirdetik meg az ilyesmit. Én szociális munka szakos hallgató vagyok, több helyen is végeztem már önkéntes munkát, és mindig én kerestem meg őket, nem ők engem, de mindenhol örömmel fogadtak. Pedig én se érek rá állandóan, hiszen óráim vannak, plusz van egy kisgyerekem is, szóval elég kevés a szabadidőm :)

Amúgy szívesen segítek neked keresni ilyeneket, csak tényleg írd le, hogy konkrétan mi az, amit csinálnál, mert anélkül nem egyszerű, nekem most csak a Menhely Alapítvány jutott eszembe, ami Budapesten van, de nem tudom, hogy szeretnél-e hajléktalanokkal foglalkozni. Ha nem, de mondasz valami mást, akkor már könnyen utána lehet nézni, hogy Pesten kik foglalkoznak olyasmivel, ami téged is érdekelne.

2012. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hm. Köszi utolsó (első). =P
2012. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!