Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Önkéntes munka Budapesten, év...

Önkéntes munka Budapesten, év közben,16/L-nak?

Figyelt kérdés

Neten nem találtam semmit, amit 16 évesen is lehetne (állatmenhelyre nem lehet)...


A helyszín, és a munka tulajdonképpen teljesen mindegy.


Ötleteket, lehetőségeket, akár linkeket is írhattok. Köszönöm. :)


2011. szept. 7. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Azaz ingyenesre gondolsz?

Gyere hozzánk, füvet nyírni, bevásárolni helyettem és sorolhatnám.

2011. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most hirtelen nem tudok semmi okosat mondani, de sok árvaházba, kórházba várnak önkénteseket, akár csak beszélgetni, tartani a lelket az emberekben. Próbálj ilyen kulcsszavakkal rákeresni, később ha kicsit több időm lesz, én is igyekszem keresni neked valamit. Egyszer utánanéztem, elég sok önkéntes lehetőség van Pesten, csak sajna korosztályban nem tudom milyet várnak.
2011. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első körben nézz körül itt, ha ilyesmi érdekelne. Azt írják gyermekkórházakba 14 év felett már várnak önkénteseket:

[link]


A www.onkentes.hu-n is körbenézhetsz, bár azok a munkák nekem annyira nem feltétlenül szimpatikusak. Vigyázni kell, hogy ne csapjon át az önkéntes meló kihasználásba. Jobb helyeken az önkénteseket szeretettel fogadják és ha mást nem is kapnak, rengeteg kellemes élménnyel gazdagodnak, ez viszi rá őket, hogy a továbbiakban is folytassák. Ha a meló erőltetett, stresszes lesz ott kell hagyni.

2011. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!