Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szürke ötven árnyalata....

A szürke ötven árnyalata. Tetszett?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettős érzelmek kavarognak bennem.
2012. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Még csak elkezdtem, de eddig nagyon nem jön be. Kissé irreális, hogy Ana elveszti a szüzességét, és utána egyből könyörög a pasinak, hogy d*gja meg még egyszer... Illetve a fordítása is rémes.
2012. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nem. Engem leginkább idegesít, irodalmi értéke nulla (főleg a csodálatos magyar fordításban), az erotikus résznél meg egyszerűen sokat markolt az író. Írhatott volna olyan szexről, amitől az ember beindul, amikor olvassa. Írhatott volna hátborzongató szadista játékokról. Írhatott volna alá-fölérendeltségi játszmákról. Bármelyik önmagában jó lehetne. De nem, ő megpróbált mindháromról írni, de mindezt úgy, hogy bárki számára fogyasztható legyen. Ennek az eredménye pedig egy hisztis buta liba vergődése félig kibontott, harmatgyenge szexjelenetekben. Unalmas és idegesítő.
2012. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Magam is úgy vagyok vele, hogy csapnivaló a szövege. A történet is erős túlzás.

De mitől lett ekkora siker??

Olvasta itt valaki a többi részt?

2012. szept. 26. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:

nem a forditással van a baj, angolul se jobb most kezdtem a másodikat :D

de tényleg nagyon rossz. engem szórakoztat de szexkönyvnek is rossz meg romantikusnak is...

2012. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

az első könyv eléggé uncsi-féle.

először is rossz a fordtás, van benne szépen hiba, ami engem nagyon zavar, hiszen nem 2 forintért vesszük meg.

én nem (csak) az együttlétek miatt olvasom, hanem tetszik a romantika, a szerelem benne.

az is zavar, hogy nagyon hasonlóak a karakterek és a vonatkozások az alkonyatos szereplőkhöz. nem baj, ha az író szereti őket, de ne ágyazza bele ennyire a saját könyvébe.

viszont a második könyv nagyon jóóó! nagyon sok romantika van benne, érzelem és még fordulatot is sikerült belerakni. szerintem a második dokkal jobb, már várom a harmadik részt, hátha az is jó lesz. (csak kevesebb helyesírási hibával kellene nyomtatni és jobban kellene fordtani).

2012. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nemtom nekem tetszett, lehet bennem van a hiba :D

A durvulásoktól eltekintve,de azért azt is elolvastam :))

2012. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már több ismerősömtől hallottam a könyvről, ezért is álltam neki. Kapásból 130 oldalt elolvastam, és a többivel is pár nap alatt végeztem:) Nekem tetszett, vannak benne furcsa dolgok, de megfogott a történet. Izgalmasak benne a kettősségek.
2012. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ahhoz képest, hogy mennyire be van harangozva, szerintem szörnyű. Nem a prűdség beszél belőlem, szeretek ilyesmit olvasni, mert beindítja a fantáziám, pl Bertrice Small könyvei, ward-fekete tőr testvériség, maya banks vnuszdombi mesék stb. De ez egyszerűen... a főszereplő lány halálra idegesített, a srác egy s*ggfej, ráadásul agyon volt dicsérve. A szexjelenetek is unalmasak voltak, egy szado-mazo, szexrabszolgát kedvelő pasi nem viselkedik így.
2012. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a sötét ötven árnyalatát valaki betudná nekem linkelni, hogy online nézhessem?!:)
2013. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!