Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik orszagban elnek kedves,...

Melyik orszagban elnek kedves, rendes emberek akik nem is lenezoek stb?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy mindenhol vannak ilyenek de csak van olyan hely ahol tobben vannak.
2012. szept. 20. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Skandináv országokban jártam, ott ez elmondható.

Most Németországban élek, itt is.


Elvárt dolog a mindennapi udvariasság, az emberek mosolygósak. Németországban csak a sok bunkó török a zavaró, kb. mint otthon a cigányok.

2012. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenhol ugyanaz a homo sapiens él, a problémák nem oldódnak meg azzal, ha valaki elmegy mellőlük...azokat meg kell oldani

én kedves, rendes ember vagyok Magyarországról

2012. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalataim alapján Ausztriában, Olaszországban, Angliában (az értelmesebb réteg, de sajnos ott a primitívebbekből is akad bőven).

De a skandináv országokról is jót hallottam.

2012. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsónak üzenem, hogy Anglia nem ország


amúgy szerintem Liechtenstein, Svájc, az észak-európai országok (Izland, Norvégia, Svédország, Finnország, Dánia), Benelux-államok (Belgium, Hollandia, Luxemburg)

2012. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, elnézésedet kérem, hogy ezt a hatalmas hibát elkövettem, és az Egyesült Királyság Anglia néven ismert országrészét ide merészeltem írni a kérdéshez.

Nyilván senki nem értette, miféle Angliáról beszélek.

2012. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!